Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

Spotkaj się z zespołem iLumio na Horeca Konferencia a Jesenné stretnutie hotelierov 2017

19/10/2017 13:41 Aktualności

ilumio_blog_2

W listopadzie weźmiemy udział w Horeca Konferencia a Jesenné stretnutie hotelierov 2017.

Konferencja odbędzie się w dniach 06-08 listopada 2017 roku w Bratysławie, na Słowacji.

 

Nasz zespół został zaproszony na konferencję przez partnera biznesowego – 26house.

 

W czasie konferencji będzie można zapoznać się z najnowszymi technologicznymi rozwiązaniami, dotyczącymi zarządzania hotelem. Zaplanowana jest seria wykładów, podczas których zainteresowani będą mogli poszerzyć swoją wiedzę, dzięki udziałowi specjalistów.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w konferencji!

 

Zapraszamy!

 

Zarejestruj się już dziś.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.