Odkryj aplikację mobilną

Lux hotels mobile app two screen views

Aplikacja mobilna iLumio to najbardziej zaawansowany cyfrowy system obsługi gości hotelowych dostępny na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Jest to najbardziej zaawansowana i w pełni konfigurowalna hotelowa aplikacja mobilna, która pozwala zarządzać relacjami z gościem na każdym etapie jego pobytu. Aplikacja oferuje wsparcie w zakresie rezerwacji, zameldowania, dostosowywania preferencji, wymeldowania i podróży powrotnej.

Polecamy ten produkt hotelom wypoczynkowym oferującym szeroki wachlarz usług i aktywności na terenie obiektu. Główne funkcje aplikacji to mobilne zameldowanie i wymeldowanie, moduł rezerwacji usług hotelowych, kalendarz pobytów, cyfrowy klucz do pokoju, mapa hotelu z nawigacją, czat na żywo i wiele innych.

Ogromną zaletą aplikacji mobilnej jest to, że dostosowuje się ona do potrzeb każdego hotelu. Tworząc rozwiązanie, nasz zespół dba o to, aby produkt pasował do marki i odpowiadał na wszystkie potrzeby obiektu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Sprawdź najczęściej zadawane pytania

Oczywiście, płatności mobilne są możliwe wewnątrz aplikacji dzięki integracji z serwisami płatniczymi. Wszelkie zakupy gości sumują się na rachunku gościa. Istnieje możliwość podglądu aktualnych wydatków i płatności za pomocą aplikacji mobilnej.

Kalendarz ma dwie główne funkcje: planowanie i rekomendacje. Korzystając z funkcji kalendarza, gość może rezerwować wydarzenia, przeglądać propozycje atrakcji hotelowych, a także poznawać oferty promocyjne.

Tak, istnieje możliwość rezerwacji usług dostępnych w hotelu. Aplikacja integruje się z systemem wewnętrznym i umożliwia zamawianie usług oraz rezerwacje różnorodnych aktywności dostępnych w obiekcie.