Odkryj tablet hotelowy

Cyfrowy tablet

Tablet hotelowy iLumio, multimedialny system cyfrowej rozrywki i zarządzania pokojem, to najbardziej zaawansowany produkt na rynku w zakresie cyfrowej obsługi gości dostępnej z telewizorów hotelowych. Uzupełnieniem jest dedykowana aplikacja na tablecie dostępnym w pokoju gościnnym. To wszystko pozwala na sprawne zarządzanie automatyką pokojową i komunikacją z personelem w trakcie pobytu.

Innowacyjne i praktyczne funkcjonalności systemu iLumio powstały dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wieloletniej pracy nad wdrożeniem rozwiązań IPTV. Dają one hotelowi pewność, że są w stanie sprostać zmieniającym się i rosnącym wymaganiom klienta. Nowe pomysły nieustannie przyczyniają się do rozwoju funkcjonalności systemu.

Więcej o cyfrowym tablecie

Co wyróżnia to rozwiązanie?

Branding
Interfejs brandowany marką hotelową.

Integracja z systemami PMS
Pełna integracja z: Micros Fidelio i Opera, LSI, MC Comp, Sihot i innymi. Umożliwia m.in. wyświetlenie spersonalizowanego ekranu powitalnego.

Dedykowana aplikacja hotelowa
Aplikacja jest zintegrowana z hotelowym systemem BMS. Pozwala to na zarządzanie automatyką pokojową m.in. oświetlenie, temperatura, żaluzje itp.

Aplikacja do zarządzania hotelem
Monitorowanie aktywności gości, przyjmowanie i potwierdzanie zamówień oraz wysyłanie wiadomości.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Tak, tablet służy jako pilot do telewizora hotelowego. Odwiedzający może zarządzać działaniami na ekranie. Produkt pozwala na zmianę kanału, regulację głośności czy sprawdzenie programu.

Funkcja wymeldowania na tablecie jest prosta. Gość musi wybrać odpowiedni przycisk na ekranie z frazą „wymeldowanie”. Następnie system poinformuje gościa o szczegółach wymeldowania i poprosi o potwierdzenie przyciskiem. To wszystko!

Sterowanie automatyką pokojową to kontrola nad elektroniką znajdującą się w pokoju hotelowym. Tablet pozwala gościom sterować oświetleniem, a także zarządzać roletami i temperaturą.