Odkryj tablet hotelowy

Cyfrowy tablet

Tablet hotelowy iLumio to najnowocześniejsze rozwiązanie w dziedzinie automatyzacji recepcji i zarządzania telewizją hotelową. Ten multimedialny system cyfrowej rozrywki i zarządzania pokojem stanowi najbardziej zaawansowany produkt na rynku, oferujący pełną obsługę gości dostępną z telewizorów hotelowych.

Dodatkowo hotelowy tablet z dedykowaną aplikacją dostępną w pokoju gościnnym umożliwia jeszcze bardziej intuicyjne zarządzanie automatyką pokojową i komunikację z personelem podczas całego pobytu. Wszystkie innowacyjne funkcjonalności systemu iLumio są wynikiem bogatego doświadczenia zdobytego podczas wieloletniej pracy nad wdrożeniem zaawansowanych rozwiązań automatyzacji usług hotelowych.

Więcej o cyfrowym tablecie

Co wyróżnia to rozwiązanie?

Branding
Interfejs brandowany marką hotelową.

Integracja z systemami PMS
Pełna integracja z: Micros Fidelio i Opera, LSI, MC Comp, Sihot i innymi. Umożliwia m.in. wyświetlenie spersonalizowanego ekranu powitalnego.

Dedykowana aplikacja hotelowa
Aplikacja jest zintegrowana z hotelowym systemem BMS. Pozwala to na zarządzanie automatyką pokojową m.in. oświetlenie, temperatura, żaluzje itp.

Aplikacja do zarządzania hotelem
Monitorowanie aktywności gości, przyjmowanie i potwierdzanie zamówień oraz wysyłanie wiadomości.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Zobacz najczęściej zadawane pytania

Tak, tablet służy jako pilot do telewizora hotelowego. Odwiedzający może zarządzać działaniami na ekranie. Produkt pozwala na zmianę kanału, regulację głośności czy sprawdzenie programu.

Funkcja wymeldowania na tablecie jest prosta. Gość musi wybrać odpowiedni przycisk na ekranie z frazą „wymeldowanie”. Następnie system poinformuje gościa o szczegółach wymeldowania i poprosi o potwierdzenie przyciskiem. To wszystko!

Sterowanie automatyką pokojową to kontrola nad elektroniką znajdującą się w pokoju hotelowym. Tablet pozwala gościom sterować oświetleniem, a także zarządzać roletami i temperaturą.