Odkryj system TV

Hotel TV system

Usługa iLumio hotel TV jest kompleksowa – system integruje się z przodującymi markami telewizorów Samsung i LG co umożliwia wdrożenie w kilku prostych krokach. Umów się na bezpłatną rozmowę już dziś, aby dowiedzieć się, jak zapewnić gościom hotelowym niezrównane wrażenia i zwiększyć zyski.

iLumio TV to cyfrowe multimedialne centrum rozrywki dla gości hotelowych. To rozwiązanie jest w stanie nawiązać kontakt z gościem na każdym etapie jego pobytu. Dzięki niezawodnej technologii IPTV system umożliwia tworzenie i udostępnianie nowych usług, co zwiększa komfort gości.

Hotel TV pomaga budować długotrwałe relacje z klientem, nawet po jego pobycie w hotelu. Dzieje się tak, ponieważ system zapamiętuje ustawienia i preferencje użytkowników, umożliwiając personalizację oferty, dostarczając klientowi informacji o produktach i usługach, które naprawdę go interesują.

System hotelowy działa na wybranych modelach telewizorów LG i Samsung i nie wymaga dodatkowych urządzeń zewnętrznych. Źródłem kanałów może być zarówno telewizja internetowa IPTV (infrastruktura IP wymagana w każdym pokoju) jak i standardowa stacja czołowa (DVB-T, DVB-C, DVB-S, analogowa), która dostarcza kanały za pośrednictwem kabla koncentrycznego. Zdalne zarządzanie treściami multimedialnymi i systemem jest możliwe po podłączeniu telewizora do sieci IP lub Wi-Fi. iLumio oferuje również udostępnianie ekranu z urządzeń mobilnych z systemem Android oraz iOS.

Masz więcej pytań?

Odkryj sekcję najczęściej zadawanych pytań.

W ramach rozwiązania goście mogą znaleźć pełne informacje o hotelu. Podręczne centrum informacji o Twoim hotelu i usługach zachęca gości do odkrywania usług, o których nie mieli pojęcia.

Tak, działania marketingowe można przygotować na dwa sposoby. Najpierw tworzymy nową kampanię. Moduł automatyzacji marketingu wysyła i wyświetla komunikaty na ekranach telewizorów. Drugi to powiadomienia. System umożliwia wysyłanie komunikatów informacyjnych do pojedynczych osób lub grup.

Tak, synchronizacja iLumio z PMS (np. Micros Fidelio/Opera) umożliwia dostosowanie języka interfejsu do preferencji gościa oraz podgląd rachunku.