Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Nowy Szpital Wojewódzki

Nowy szpital wojewódzki powstał w zachodniej części Wrocławia. Placówka o charakterze ratunkowym stanowi nowoczesne centrum opieki zdrowotnej dla mieszkańców Wrocławia, a także – w niektórych wysokospecjalistycznych świadczeniach dla mieszkańców całego Województwa Dolnośląskiego. Czterokondygnacyjny szpital dysponuje  ok. 550 łóżkami, znajdującymi się na 16 oddziałach oraz przychodni przyszpitalnej wraz z 20 poradniami.

www.nszw.pl

Celem wdrożenia iLumio było dostarczenie interaktywnego systemu telewizji szpitalnej. W celu zapewnienia wszystkim pacjentom najlepszych warunków leczenia system telewizyjny został rozszerzony o funkcję  pozwalające między innymi na bezpośredni kontakt z pielęgniarką za pośrednictwem czatu. 

System telewizji szpitalnej iLumio zapewnia pacjentom:

  • Dostęp do szerokiego wyboru kanałów telewizyjnych za opłatą na podstawie voulcherów wydawanych przez system iLumio
  • Dostęp do aplikacji 
  • Dostęp do Wi-Fi w sali chorych
  • Video czat z pielęgniarką
  • Transmisja na żywo z kaplicy szpitalnej
  • Transmisja na żywo z sali wykładowej

 Dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com