Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Nowy Szpital Wojewódzki

Nowy szpital wojewódzki powstał w zachodniej części Wrocławia. Placówka o charakterze ratunkowym stanowi nowoczesne centrum opieki zdrowotnej dla mieszkańców Wrocławia, a także – w niektórych wysokospecjalistycznych świadczeniach dla mieszkańców całego Województwa Dolnośląskiego. Czterokondygnacyjny szpital dysponuje  ok. 550 łóżkami, znajdującymi się na 16 oddziałach oraz przychodni przyszpitalnej wraz z 20 poradniami.

www.nszw.pl

Celem wdrożenia iLumio było dostarczenie interaktywnego systemu telewizji szpitalnej. W celu zapewnienia wszystkim pacjentom najlepszych warunków leczenia system telewizyjny został rozszerzony o funkcję  pozwalające między innymi na bezpośredni kontakt z pielęgniarką za pośrednictwem czatu. 

System telewizji szpitalnej iLumio zapewnia pacjentom:

  • Dostęp do szerokiego wyboru kanałów telewizyjnych za opłatą na podstawie voulcherów wydawanych przez system iLumio
  • Dostęp do aplikacji 
  • Dostęp do Wi-Fi w sali chorych
  • Video czat z pielęgniarką
  • Transmisja na żywo z kaplicy szpitalnej
  • Transmisja na żywo z sali wykładowej

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.