Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Mikołajki Resort & SPA

Trzygwiazdkowy obiekt  położony w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w letniej, polskiej stolicy żeglarstwa – w Mikołajkach.
Stylowy i nowoczesny hotel został zaprojektowany z myślą o stworzeniu wyjątkowej przestrzeni dla turystów i biznesmenów.

mikolajki-resort.pl

Nowoczesny hotel z pewnością potrzebuje innowacyjnego i efektywnego systemu obsługi gościa. 
iLumio TV wdrożony w hotelu zapewnia cyfrową rozrywkę w pokojach (TV, gry, multimedia), dostarcza interaktywny kanał informacyjny w przestrzeni publicznej (Digital Signage, transmisje wydarzeń sportowych w lobby, itp.) oraz umożliwia komunikację z gościem również po zakończeniu pobytu.

 

Sprawdź sam jak funkcjonuje iLumio w Mikołajki Resort & SPA

 

System iLumio TV został zintegrowany z systemem PMS – Micros Fidelio w celu automatycznego obciążania gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

Korzyści

Jeden, centralnie zarządzany system wymiany informacji z gościem dostępny na wszystkich ekranach (TV w pokoju, TV lub projektor w strefach publicznych, urządzenia mobilne gościa). Gość ma dostęp do szerokiej oferty telewizyjnej i telewizji internetowej, jest informowany na bieżąco o ciekawych wydarzeniach w hotelu oraz ofercie restauracji, SPA i dostępnych w nich promocjach. Dzięki stałemu dostępowi do swojego hotelowego rachunku Gość może lepiej i bardziej efektywnie zaplanować swój pobyt.

Nasze rozwiązanie towarzyszy gościom przez cały czas:

 

TV:

 • Przywitanie Gościa – ekran główny
 • Telewizja, w tym płatne pakiety kanałów
 • Telewizja internetowa, doceniania najbardziej podczas emisji wydarzeń sportowych
 • Elektroniczny przewodnik po programach
 • Aktualna pogoda
 • Dostęp do YouTube, radia internetowego TuneIn
 • Gry – Angry Birds, Fruit Ninja i inne dostępne w Google Play
 • Aktualna oferta i promocje hotelowe – informacje na bieżąco
 • Kampanie marketingowe – możliwość personalizowania przekazu

Aplikacja mobilna:

 • Dostępne ofert i usługi hotelu
 • Elektroniczny pilot do TV
 • Rozkład lotów

Digital Signage:

 • Prezentowanie oferty hotelu w miejscach publicznych
 • Wyświetlanie agendy wydarzeń przy salach konferencyjnych
 • Transmisja na żywo ważnych wydarzeń (np. sportowych)

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com