Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów**** jest miejscem idealnym zarówno dla celów biznesowych, jak i do relaksu – zlokalizowany zaledwie 4 km od granicy z Warszawą oraz w bliskim sąsiedztwie z lotniskiem Fryderyka Chopina. Przynależność do największej sieci hoteli na świecie – Intercontinental Hotels Group – zapewnia najwyższy poziom usług, a szeroka oferta atrakcji rekreacyjnych na terenie obiektu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

holiday.aquila.pl

Kluczowym elementem dla obiektu jest stały dostęp do informacji lotniczych – w szczególności do rozkładu lotów – oraz umilenie pobytu innowacyjnym systemem telewizji – iLumio TV. System iLumio jest dostępny również jako aplikacja mobilna działająca na tabletach i smartfonach gości. Można ją pobrać bezpośrednio z  AppStore i Google Play.

 

System iLumio został zintegrowany z systemem PMS–Micros Opera w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

System iLumio pozwala na:

  • Oglądanie telewizji cyfrowej oraz internetowej
  • Korzystanie z aplikacji mobilnych i gier
  • Sprawdzenie elektronicznego programu telewizyjnego
  • Możliwość kontroli ekranu TV przy użyciu urządzeń przenośnych
  • Stały dostęp do oferty hotelu i jego usług
  • Zarządzanie planem pobytu
  • Sprawdzanie pogody i rozkładu lotów przez dedykowane aplikacje

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.