Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Holiday Inn Warszawa Józefów

Holiday Inn Warszawa Józefów**** jest miejscem idealnym zarówno dla celów biznesowych, jak i do relaksu – zlokalizowany zaledwie 4 km od granicy z Warszawą oraz w bliskim sąsiedztwie z lotniskiem Fryderyka Chopina.  Przynależność do największej sieci hoteli na świecie – Intercontinental Hotels Group – zapewnia najwyższy poziom usług, a szeroka oferta atrakcji rekreacyjnych na terenie obiektu sprzyja aktywnemu wypoczynkowi.

holiday.aquila.pl

Kluczowym elementem dla obiektu jest stały dostęp do informacji lotniczych – w szczególności do rozkładu lotów – oraz umilenie pobytu innowacyjnym systemem telewizji – iLumio TV. System iLumio jest dostępny również jako aplikacja mobilna działająca na tabletach i smartfonach gości. Można ją pobrać bezpośrednio z  AppStore i Google Play.

 

System iLumio został zintegrowany z systemem PMS–Micros Opera w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

System iLumio pozwala na:

  • Oglądanie telewizji cyfrowej oraz internetowej
  • Korzystanie z aplikacji mobilnych i gier
  • Sprawdzenie elektronicznego programu telewizyjnego
  • Możliwość kontroli ekranu TV przy użyciu urządzeń przenośnych
  • Stały dostęp do oferty hotelu i jego usług
  • Zarządzanie planem pobytu
  • Kontrolę pogody i rozkładu lotów przez dedykowane aplikacje

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com