Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Diune Hotel & Resort

Czterogwiazdkowy, kołobrzeski obiekt sąsiadujący z Parkiem Nadmorskim. Modernistyczna architektura budynku uzupełniona o stylowe wnętrza, zgodne ze stylistyką art deco, oraz wysoki standard obsługi tworzą z Diune Hotel & Resort  miejsce nowoczesne i otwarte na potrzeby swoich gości. Komfort pobytu zapewnia również system iLumio, dzięki któremu goście będą mogli zaplanować każdy aspekt swojego pobytu.

diunehotel.pl

System iLumio został uruchomiony w ponad 200 pokojach i apartamentach.  Zintegrowany z systemem hotelowym PMS–Micros Fidelio w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

Kluczowe funkcjonalności iLumio w tym obiekcie to:  możliwość informowania gości o dostępnych usługach hotelowych i atrakcjach regionu oraz dostęp do Wi-Fi.

System iLumio pozwala na:

  • Oglądanie telewizji 
  • Sprawdzenie elektronicznego przewodnika po programach
  • Pełną kontrolę nad ekranem TV przy pomocy urządzeń przenośnych
  • Bieżącą informację o aktualnej ofercie hotelu i jego usługach
  • Prowadzenie kampanii marketingowych – możliwość wysyłania spersonalizowanych treści
  •  Zarządzanie planem pobytu
  • Dostęp do Wi-Fi

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com