Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Diune Hotel & Resort

Czterogwiazdkowy, kołobrzeski obiekt sąsiadujący z Parkiem Nadmorskim. Modernistyczna architektura budynku uzupełniona o stylowe wnętrza, zgodne ze stylistyką art deco, oraz wysoki standard obsługi tworzą z Diune Hotel & Resort  miejsce nowoczesne i otwarte na potrzeby swoich gości. Komfort pobytu zapewnia również system iLumio, dzięki któremu goście mogą zaplanować każdy aspekt swojego pobytu.

diunehotel.pl

System iLumio został uruchomiony w ponad 200 pokojach i apartamentach.  Zintegrowany z systemem hotelowym PMS–Micros Fidelio w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

Kluczowe funkcjonalności iLumio w tym obiekcie to:  możliwość informowania gości o dostępnych usługach hotelowych i atrakcjach regionu oraz dostęp do Wi-Fi.

System iLumio pozwala na:

  • Oglądanie telewizji 
  • Sprawdzenie elektronicznego przewodnika po programach
  • Pełną kontrolę nad ekranem TV przy pomocy urządzeń przenośnych
  • Bieżącą informację o aktualnej ofercie hotelu i jego usługach
  • Prowadzenie kampanii marketingowych – możliwość wysyłania spersonalizowanych treści
  •  Zarządzanie planem pobytu
  • Dostęp do Wi-Fi

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.