Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

Najnowsze wdrożenie iLumio w Szwajcarii. Hotel Daniela oferuje gościom możliwość korzystania z iLumio

23/08/2017 10:47 Aktualności

1W lipcu bieżącego roku Hotel Daniela postanowił wdrożyć rozwiązania technologiczne spółki Ailleron. Jest to już trzeci hotel w Szwajcarii, który wykorzystuje możliwości, jakie dostarcza iLumio.

 

Od 2016 roku pomyślnie współpracujemy z hotelami w Szwajcarii. W ostatnich miesiącach udało się wzbogacić kolejne hotele o nasze technologie. Do tej pory nasza aplikacja iLumio TV była dostępna w dwóch hotelach w mieście Zermatt. Od lipca dołączył do nich czterogwiazdkowy hotel Daniela. W najbliższym czasie, wspólnie z naszym niemieckim Partnerem planujemy następne wdrożenia – mówi Justyna Michalczyk, General Manager BU iLumio.

 

Hotele Zermatt korzystają z najbardziej rozbudowanej technologii iLumio TV. Pozwala ona na administrowanie pomieszczeniami za pośrednictwem telewizora LG z wbudowanym systemem iLumio opartym o platformę Web OS 3.0. Hotel Daniela wyposażony został w 30 nowych telewizorów, które umożliwiają zarządzanie pokojem, czyli na przykład regulowanie natężenia oświetlenia zgodnej z preferencjami i ustawienie optymalnej temperatury pokoju.

 

Za pomocą telewizora gość może dowiedzieć się o wszystkich atrakcjach, jakie zapewnia hotel. Zapisać się np. na zajęcia taneczne, zarezerwować stolik w restauracji. Zostanie to zsynchronizowane z kalendarzem, a przypomnienia o wydarzeniach będą wyświetlały się na ekranie telewizora. Gość może także dokonywać zakupów w sklepie z pamiątkami lub kiosku hotelowym nie wychodząc z pokoju, tylko za pośrednictwem aplikacji dostępnej w telewizorze. Wydatki automatycznie dopisują się do rachunku gościa.

 

Ponadto dzięki integracji z systemami lokalnymi użytkownik otrzymuje możliwość oglądania nie tylko czołowych programów, które zapewnia aplikacja, ale także programów regionalnych. Taka integracja sprawia, że gość na bieżąco będzie uzyskiwał informacje z danego obszaru, przez to dowie się o wszystkich wydarzeniach dziejących się nie tylko w samym hotelu, ale też w okolicy. Dane aktualizowane się automatycznie bez konieczności dodatkowego zarządzania nimi.

 

Dodano także możliwość obserwowania na żywo wydarzeń, które mają miejsce na stokach narciarskich. Pozwala to na zobaczenie panujących warunków atmosferycznych, temperatury, ilości użytkowników. Dzięki czemu gość, na podstawie rzetelnych danych, może podjąć decyzję o sposobie spędzenia urlopu.

 

Ekran telewizora to także doskonałe narzędzie promocji hotelu oraz spersonalizowanie informacji, jakie przekazywane są do gościa hotelowego. Przekazanie imiennego powitania lub zaproszenia na wydarzenie pozytywnie wpływa na opinie gościa o placówce, co w dobie szybkiego przekazywania informacji staje się doskonałym źródłem reklamy.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com