Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

iLumio otworzy większość cyfrowych zamków hotelowych

05/01/2017 11:45 Aktualności

digital-key-blog

 

Ailleron podpisał umowy z Assa Abloy i SALTO, największymi dostawcami zamków do drzwi hotelowych, kontrolującymi większość światowego rynku. Dzięki tym partnerstwom Ailleron rozszerzy ofertę systemu iLumio – od teraz polska spółka może oferować aplikację mobilną, która pozwoli na otwieranie większości hotelowych drzwi na świecie za pomocą telefonu komórkowego. Dzięki przemyślanemu rozwojowi, pozyskiwanym partnerstwom oraz szerokim możliwościom integracji, iLumio staje się jednym z najbardziej zaawansowanych systemów hotelowych.

 

assa

 

 

 

Assa Abloy to międzynarodowa grupa z rocznym obrotem na poziomie 6 miliardów EUR, która obecnie zatrudnia ponad 46 000 pracowników. Firma działa w ponad 70 krajach i posiada wiodącą pozycję na rynku w segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa oraz zabezpieczenia hotelowe. Rozmowy Ailleron SA z Assa Abloy były prowadzone w II połowie 2016 r. i zakończyły się podpisaniem umowy dotyczącej współpracy obu firm. Na mocy porozumienia Ailleron jako jedyna polska firma posiada obecnie certyfikat „Assa Abloy Certified Partner”.

 

Jesteśmy dumni z tego, że pozytywnie przeszliśmy proces weryfikacji i jako pierwszej firmie w Polsce udało nam się zostać certyfikowanym partnerem Assa Abloy Hospitality w zakresie kluczy mobilnych.  Od teraz możemy oficjalnie posługiwać się logiem „Assa Abloy Certified Partner”. Dzięki certyfikacji możemy oferować aplikację mobilną, która pozwoli na otwieranie drzwi w hotelach, które korzystają z technologii Assa Abloy. Ponadto możemy obecnie zapewnić hotelom pełen zakres usług – obejmujący zarówno zakup zamków, jak ich instalację oraz mobilne otwieranie – mówi Justyna Michalczyk, General Manager iLumio w Ailleron SA.

 

salto

 

 

 

Ailleron podjął również analogiczną współpracę z hiszpańską firmą SALTO, której rozwiązania są obecnie stosowane w ponad 2 milionach drzwi na całym świecie.  Firma specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych, bezprzewodowych systemów dostępu, dających możliwość kontrolowania wszelkich zabezpieczeń drzwi bez komplikacji i ponoszenia dużych kosztów związanych np. z okablowaniem.

 

Dla optymalnych możliwości rozwoju systemu iLumio i dotarcia do największej rzeszy klientów postanowiliśmy nawiązać współpracę z dwoma największymi firmami w branży – SALTO i Assa Abloy, które stanowią około 80 proc. dostawców „klamek” do hoteli. Z naszych danych wynika, że hotele naprzemiennie wybierają w większości pomiędzy tymi producentami, stąd decyzja o integracji z obiema czołowymi firmami – dodaje Justyna Michalczyk.

 

Funkcja mobilnego klucza w telefonie jest ciekawą i bardzo innowacyjną alternatywą dla tradycyjnych kart hotelowych czy kluczy. Przede wszystkim mobilny klucz jest dużo wygodniejszy w zastosowaniu i co ważne bezpieczny. System generuje zaszyfrowany klucz cyfrowy, który dostarczany jest gościom w postaci aplikacji do smartfona. Aplikacja jest odpowiednio zabezpieczona i wysyła klucz za pomocą bezpiecznego kanału komunikacji, dzięki czemu tylko autoryzowani użytkownicy otrzymują do niego dostęp.

 

Nieustanie rozwijamy się i rozbudowujemy iLumio, aby spełnić oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów, ale również pokazując kierunki, w jakich branża hotelarska będzie się rozwijać w aspekcie technologicznym. Z wykorzystaniem cyfrowego klucza omijamy uciążliwy proces rejestracji w tradycyjnej recepcji hotelowej – wystarczy zalogować się i odebrać swój wirtualny klucz przez telefon – dodaje Justyna Michalczyk.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com