Odkryj info kiosk

Hospitality kiosk - digital signage

Cyfrowy infokiosk zasilany technologią iLumio to innowacyjny, multimedialny kanał komunikacji, którego głównym celem jest przekazywanie spersonalizowanych treści w atrakcyjny sposób. Ekran dotykowy umożliwia bezpośrednią interakcję użytkownika z prezentowaną treścią.

Infokioski doskonale sprawdzają się we wszystkich współczesnych przestrzeniach publicznych, takich jak stadiony, hale sportowe, biura obsługi klienta, kina, teatry, sieci handlowe, szpitale czy centra konferencyjne.

Cyfrowy kiosk to innowacyjny kanał komunikacji, którego głównym celem jest dostarczanie spersonalizowanych treści w atrakcyjnej formie. Dzięki interaktywnemu ekranowi możliwa jest bezpośrednia interakcja z przekazywanymi treściami. Goście otrzymują informacje o rozkładzie lotów, prognozie pogody, wydarzeniach, aktualnościach hotelowych i często zadawanych pytaniach. Dodatkowo hotel może wyświetlać na ekranie kiosku baner reklamowy, oferty promocyjne oraz profile social media.

Więcej o cyfrowym kiosku informacyjnym

Efektywny marketing z wykorzystaniem kiosku

Źródło dodatkowego dochodu
Wyświetlanie dedykowanych treści, czyli reklam pozwala na dodatkowy dochód.

Zarządzanie zawartością
Intuicyjna obsługa i pełna kontrola nad prezentowanymi informacjami.

Konkurencyjność
Atrakcyjne oferty, unikalny sposób prezentacji komunikatów, powierzchnia reklamowa dla reklamodawców zewnętrznych.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zmiany treści są proste i szybkie. Wystarczy zmienić treść w systemie CMS i obserwować, jak automatycznie aktualizuje się na każdym wybranym urządzeniu. Możesz zapomnieć o wgrywaniu zmian za pomocą pendrive’a – możesz to wszystko zrobić zdalnie z iLumio.

Infokioski mogą być umieszczane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hotelu. Urządzenia wewnętrzne informują gościa na bieżąco, a urządzenia zewnętrzne mogą przyciągać nowych gości/klientów. Ponadto kioski nie są zarezerwowane wyłącznie dla hoteli – produkty te doskonale sprawdzą się na stadionach, halach sportowych, w biurach obsługi klienta, kinach, szpitalach czy centrach konferencyjnych.