Odkryj info kiosk

Hospitality kiosk - digital signage

Odkryj innowacyjne podejście do obsługi gości dzięki Kioskowi iLumio – nowoczesnemu rozwiązaniu Digital Signage dedykowanemu branży hotelarskiej. Nasze zaawansowane oprogramowanie na kiosk z dotykowym ekranem zostało stworzone z myślą o maksymalnym ułatwieniu procesów recepcyjnych.

Kiosk iLumio to klucz do przekształcenia standardowej obsługi hotelowej. Dzięki niemu wszelkie niezbędne informacje są dosłownie na wyciągnięcie ręki gości. Ten inteligentny system nie tylko odciąża recepcję, ale także podnosi poziom satysfakcji gości, umożliwiając im błyskawiczne i samodzielne wyszukiwanie potrzebnych informacji – podobnie jak na ich własnych smartfonach.

Umieszczając Kiosk iLumio w strategicznych punktach wewnątrz obiektu lub w jego okolicy, zyskujesz pewność, że oferta hotelu trafia także do potencjalnych gości niezameldowanych.

Więcej o cyfrowym kiosku informacyjnym

Efektywny marketing z wykorzystaniem kiosku

Źródło dodatkowego dochodu
Wyświetlanie dedykowanych treści, czyli reklam pozwala na dodatkowy dochód.

Zarządzanie zawartością
Intuicyjna obsługa i pełna kontrola nad prezentowanymi informacjami.

Konkurencyjność
Atrakcyjne oferty, unikalny sposób prezentacji komunikatów, powierzchnia reklamowa dla reklamodawców zewnętrznych.

iLumio Video Concierge
Pozwól swoim gościom pozostać w kontakcie z iLumio Video Concierge w dowolnym czasie,
dzięki innowacyjnej aplikacji korzystającej z technologii GPT-4o. Więcej…  

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Zmiany treści są proste i szybkie. Wystarczy zmienić treść w systemie CMS i obserwować, jak automatycznie aktualizuje się na każdym wybranym urządzeniu. Możesz zapomnieć o wgrywaniu zmian za pomocą pendrive’a – możesz to wszystko zrobić zdalnie z iLumio.

Infokioski mogą być umieszczane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz hotelu. Urządzenia wewnętrzne informują gościa na bieżąco, a urządzenia zewnętrzne mogą przyciągać nowych gości/klientów. Ponadto kioski nie są zarezerwowane wyłącznie dla hoteli – produkty te doskonale sprawdzą się na stadionach, halach sportowych, w biurach obsługi klienta, kinach, szpitalach czy centrach konferencyjnych.