Interactive Guest Service

iLumio

Technologia iLumio Digital Signage w obiektach rozrywkowych – Tauron Arena Kraków

17/08/2018 12:22 Blog

 

Wakacje to wzmożony okres muzycznych atrakcji, jak również intensywnej pracy dla organizatorów imprez masowych. To właśnie oni stoją przed wieloma wyzwaniami związanymi nie tylko z zapewnieniem komfortowego miejsca dla artystów, ale i całej widowni. Zatem jakie warunki powinien spełniać obiekt rozrywkowo-wypoczynkowy?

 

 

Przygotowania do publicznych wydarzeń stawiają przed jej organizatorami ogromne wyzwania. Należą do nich m.in. zapewnienie bezpieczeństwa, dobrze skomunikowana z innymi częściami miasta lokalizacja, ale także wysokiej jakości oprogramowania wspierające np. wymianę informacji. Największym w Polsce, jak i jednym z najbardziej nowoczesnych na świecie obiektów widowiskowo-rozrywkowych jest Tauron Arena Kraków. Przewagą tego kompleksu nad innymi są znakomite warunki akustyczne oraz bogate możliwości techniczne. Dzięki nim możliwe jest korzystanie z najbardziej zaawansowanych systemów scenicznych i multimedialnych. Innowacyjne rozwiązania odpowiadają m.in. za utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności wewnątrz budynku. To wszystko sprawia, że Tauron Arena Kraków spełnia oczekiwania nie tylko organizatorów różnorodnych wydarzeń, jak również samych widzów.

 

 

Uwagę Tauron Arena Kraków zwraca wyświetlacz LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali. O atrakcyjności i nowoczesności tego kompleksu świadczą także ekrany multimedialne iLumio Digital Signage. Ich strategiczne rozmieszczenie w całym obiekcie zapewnia wszystkim odwiedzającym dostęp do pełnej oferty i usług. Zostały umiejscowione m.in. w strefach publicznych, holach głównych oraz lożach VIP. Stanowią one dodatkowo m.in.:

 

  • aktualny nośnik informacji i promocji,
  • ogólnodostępny i stale aktualizowany harmonogram bieżących wydarzeń,
  • nowoczesne narzędzie sterowania wszystkimi monitorami z jednego miejsca, także za pomocą smartfona,
  • wysokiej jakości obraz przekazywany ze sceny na ekrany w strefach publicznych i VIP, dzięki któremu widzowie wychodzący z hali głównej mogą śledzić to, co dzieje się na koncercie.

 

Dzięki iLumio Digital Signage, krakowska Tauron Arena przekazuje spersonalizowane treści w atrakcyjnej i niestandardowej formie, co z kolei przekłada się na dodatkowe źródło dochodu. Dzięki merytorycznej ekspozycji oferty, znacząco poprawiło się także zaangażowanie z użytkownikami. Kompleks ten zbudował nowoczesny, profesjonalny, jak również przyjazny wizerunek obiektu, spełniającego najwyższe wymagania organizatorów i uczestników imprez masowych.

Back

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Konsultant ds. Sprzedaży

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.