Interactive Guest Service

iLumio

Sieć Valamar Hotels & Resorts, zacieśnia współprace z iLumio.

17/08/2021 22:04 Aktualności

 

Lider Chorwackiego Rynku Hospitality – sieć Valamar Hotels & Resorts, zacieśnia współprace z iLumio.

 

Sieć hoteli i resortów wakacyjnych Valamar to największa grupa tego typu w Chorwacji. Jako lider rynku wyznacza również trendy związane z doświadczeniami gości, w tym dotyczącymi nowoczesnych technologii. Dlatego nie dziwi fakt, że jako pierwsza duża sieć hotelowa w Chorwacji i jedna z pierwszych na świecie udostępniła zaawansowaną aplikację mobilną dla swoich gości, dostępną na urządzenia z systemami Android oraz iOS pod nazwą My Valamar.

Po 5 latach od wdrożenia tej aplikacji widać, że była to bardzo dobra decyzja. Świadczy o tym liczona w dziesiątkach tysięcy ilość pobrań  i pozytywne oceny gości oraz pracowników hotelu, a przychody wygenerowane w aplikacji wielokrotnie pokryły koszty jej przygotowania. Nie dziwi zatem fakt, że sieć Valamar zdecydowała się na rozszerzenie współpracy z iLumio i stworzenie kolejnej aplikacji przy okazji uruchomienia nowego konceptu hotelowego Places by Valamar w 2021 roku.

 

Places by Valamar to  lifestylowa marka hoteli, która skierowana jest do nowoczesnych gości, ceniących sobie równowagę ekologiczną i szacunek dla miejsca pobytu. Jednym z założeń marki jest minimalizacja zużycia materiałów drukowanych oraz zastąpienie jednorazowych tworzyw szkodliwych dla środowiska produktami naturalnymi. Marka ta ma na celu też sięgnięcie po naturalne dobra dostępne w okolicy, poprzez współpracę z lokalnymi dostawcami żywności, artystami i rzemieślnikami. Wszystko to zapewni gościom niezapomniane i zgodne ich przekonaniami doświadczania.

W koncept ten świetnie wpasowują się cyfrowe rozwiązania od iLumio, które gość może zainstalować na swoim własnym smartfonie. Dlatego też marka Places by Valamar postanowiła czerpać pełnymi garściami z najbardziej zaawansowanych funkcjonalności aplikacji. Poniżej opisujemy kilka z nich.

 

 

Aplikacja iLumio Mobile App pozwala dbać o bezpieczeństwo i komfort gości dzięki:

 

  •             bezkontaktowemu procesowi meldunku w hotelu zintegrowanym z systemem PMS Oracle Opera,
  •             płatnościom mobilnym w integracji z bramką WSPay,
  •             mobilnemu kluczowi do pokoi i stref wspólnych poprzez integrację z Adria Electronic,
  •             zamówieniom mobilnym room service’u,
  •             tekstowemu czatowi z personelem pozwalającemu bycie zawsze blisko gościa i służenie mu pomocą na najwyższym poziomie,
  •             kalendarzowi wydarzeń, który umożliwia gościom bycie zawsze na bieżąco z tym co dzieje się w hotelu i wygodne zapisywanie się na organizowane wydarzenia,
  •             dostępowi do programu lojalnościowego Valamar+Club, który poprzez integrację iLumio z Microsoft Dynamics CRM pozwala na zbieranie punktów i wymienianie ich na wartościowe bonusy,
  •             wykorzystaniu powszechnie znanej technologii QR kodów, aby będąc w restauracji goście w swoim języku szybko mogli sprawdzić menu wraz ze szczegółowym opisem potraw.

 

Powyższe oraz wiele innym funkcjonalności aplikacji mobilnej iLumio idealnie komponuje się z konceptem nowoczesnej marki Places, której przyświeca hasło 100% paper-less hotel!

Rozpiera nas duma, że możemy być częścią tak wyjątkowego projektu i dalej rozwijać współpracę z siecią Valamar.

 

Projekt cyfrowej komunikacji z gościem hotelowym uzupełnia interaktywny totem (infokiosk) z dotykowym ekranem, który umożliwia wyświetlenie aktualności i informacji hotelowych w nowoczesnej oraz desingerskiej formie.

 

A jak Twój hotel mógłby stać bardziej przyjazny dla współczesnego gościa?

Skontaktuj się z nami i bezpłatnie dowiedz się więcej na ten temat!

Jesteśmy dla Ciebie dostępni online (www.ilumioapp.com ) lub poprzez naszego partnera w Chorwacji, firmę N.L. Sistem ze Splitu (https://www.hotelski-sustavi.com)

Back

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Konsultant ds. Sprzedaży

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.