Interactive Guest Service

iLumio

Onoma Hotel – spersonalizowany pobyt z iLumio

23/02/2021 09:20 Aktualności

 

W styczniu 2021 roku, na hotelarskiej mapie Grecji pojawił się wyjątkowy obiekt. Zaskoczył on swoich gości niespotykanymi wcześniej wrażeniami i doświadczeniami związanymi z obsługą klienta. Onoma Hotel, bo o nim mowa, to nowoczesny 5-gwiazdkowy koncept, któremu przyświeca stworzenie komfortowych, oraz co szczególnie ważne w dzisiejszych czasach –  spokojnych i bezpiecznych warunków dla pobytu gości w hotelu. To wszystko udało się osiągnąć w sercu greckich Salonik.  

 

Zespół iLumio jest dumny, że jego nowoczesne rozwiązania są częścią tego niezwykłego projektu. Projekt ten, gwarantuje turyście swobodę w przemieszczaniu się na terenie hotelu,  a dzięki aplikacji na tablecie i systemowi telewizji hotelowej poprawia znacznie komfort pobytu, dając również możliwość załatwienia wielu spraw bez opuszczania pokoju. Uruchomiona w hotelu aplikacja iLumio Smart Room App, to wygodne narzędzie do zadbania o nastrój w pokoju. Dzięki integracji z systemem automatyki budynkowej KNX, możliwe jest sterowanie temperaturą, oświetleniem oraz zasłonami.  Aplikacja ta, daje również możliwość pozostawania w kontakcie z obsługą hotelu. Popularną funkcjonalnością jest też moduł zamawiania usług i produktów do pokoju.

 

System telewizji iLumio TV zapewnia natomiast dostęp do multimediów i informacji podanych w nowoczesny sposób bezpośrednio na odbiornikach telewizorach marki LG. Co ciekawe może być on sterowany za pomocą aplikacji Smart Room App na tablecie.

 

Również zarządzanie oboma produktami odbywa się z jednego miejsca, jakim jest iLumio CMS, dzięki czemu możliwe jest spójne i wygodne zapewnianie treści oraz prowadzenie komunikacji z gościem.

 

Zastanawiasz się czy to rozwiązanie dla Twojego hotelu?
Zadzwoń do nas i dowiedź się więcej o produktach iLumio.

Back

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Konsultant ds. Sprzedaży

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.