Interactive Guest Service

iLumio

Najlepsze chorwackie hotele wybrały aplikację iLumio Mobile Concierge

06/02/2017 12:45 Aktualności

valamar apka

 

Valamar Riviera lider chorwackiego rynku hotelarskiego, właściciel 30 Resortów i 12 Kampingów wybrał do współpracy krakowską spółkę Ailleron SA, producenta systemu iLumio, czyli rozwiązań technologicznych nowej generacji i aplikacji mobilnych dla hoteli.

 

Już od najbliższego sezonu wakacyjnego goście hoteli sieci Valamar będą mogli skorzystać
z najnowocześniejszych rozwiązań do cyfrowej obsługi gościa. Aplikacja mobilna Valamar pozwoli m.in. na szybki check-in online, otwieranie hotelowych drzwi własnym smartfonem czy zarezerwowanie jednej z kilkuset ciekawych ofert na spędzanie czasu podczas wakacji.

 

Goście hoteli Valamar jako pierwsi na świecie skorzystają z usługi Video Concierge, dzięki której każde życzenie związane z pobytem zostanie obsłużone w wygodny i nowoczesny sposób.

 

Współpraca z Valamer Riviera to jeden z najbardziej ambitnych projektów na rynku turystycznym
ze względu na skalę i kompleksowość. Do końca 2018 roku iLumio ma działać w aż 14 resortach premium należących do chorwackiej sieci. O wyborze naszego rozwiązania zdecydował nie tylko status najbardziej zaawansowanej  aplikacji hotelowej na świecie, ale również fakt zintegrowania z nią wielu systemów między innymi PMS, BMS, zamków Adria Electronics, systemów  telewizyjnych i digital signage. W ramach umowy klient otrzyma zintegrowany system hotelowy, zarządzany z jednego źródła i umożliwiający niespotykaną do tej pory na rynku jakość obsługi. iLumio pozwoli Grupie Valamar Riviera stworzyć bardziej spersonalizowaną ofertę dla swoich klientów. Zebrane dane o preferencjach poszczególnych gości hotelowych wpłyną m.in. na opracowanie specjalnych promocji, rabatów, czy dedykowanej oferty w ramach wewnętrznego programu lojalnościowego. Dodatkowo obsługa hotelowa otrzyma informacje o upodobaniach klientów co sprawi, że będzie znacznie efektywniejsza.
Tym samym iLumio pojawia się na kolejnym ważnym turystycznie zagranicznym rynku. To pierwsze z wielu zagranicznych wdrożeń naszego rozwiązania planowanych na ten rok – mówi Justyna Michalczyk, General Manager iLumio w Ailleron SA.

 

Chorwacja to jeden z najszybciej rozwijających się rynków turystycznych w Europie. Położona nad Morzem Adriatyckim, a zarazem blisko Europy Środkowej, z bogatym dziedzictwem kulturowym, jest krajem posiadającym bardzo duży potencjał turystyczny. Tylko w ubiegłym roku odwiedziło ją ponad 16 milionów turystów, czyli o ponad 2 miliony więcej w stosunku do 2015 roku [1]. Valamar Riviera posiada 25 hoteli i resortów oraz 13 kempingów mogących przyjąć ponad 48 tys. Gości jednego dnia. Firma w najbliższych latach planuje dynamiczny rozwój, z czym wiąże się również zwiększenie liczby hoteli najwyższej klasy. W 2015 roku placówki Valamer Riviera odwiedziło 810 434 gości, to lokuje Grupę w ścisłej czołówce chorwackiego sektora turystycznego.

 

 

[1] Źródło: http://www.croatiaweek.com/record-2016-16-3-million-visitors-to-croatia/

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policyand Terms of Service apply.