Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Ustronie Morskie Boulevard

Luksusowy apart hotel położony w nadbałtyckim Ustroniu Morskim. 48 apartamentów odzwierciedla minimalistyczny komfort pobytu. W nowoczesnych wnętrzach panoramiczna, frontowa ściana sprawia, że Bałtyk jest częścią wystroju.

boulevardustroniemorskie.pl

Celem wdrożenia systemu iLumio było udostępnienie gościom hotelu połączenia Wi-Fi oraz możliwość zarządzania planem pobytu.  

 

System został zintegrowany z hotelowym systemem PMS–Micros Fidelio, w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

System iLumio pozwala gościom na:

  • Oglądanie telewizji oraz korzystanie z TV internetowej, gier i aplikacji dostępnych w Google Play
  • Korzystanie z elektronicznego przewodnika po programach
  • Kontrolowanie ekranu TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Stały dostęp do oferty i usług hotelu
  • Zarządzanie planem pobytu
  • Dostęp do Wi-Fi umożliwiający bezpieczne surfowanie po Internecie

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com