Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Ustronie Morskie Boulevard

Luksusowy apart hotel położony w nadbałtyckim Ustroniu Morskim. 48 apartamentów odzwierciedla minimalistyczny komfort pobytu. W nowoczesnych wnętrzach panoramiczna, frontowa ściana sprawia, że Bałtyk jest częścią wystroju.

boulevardustroniemorskie.pl

Celem wdrożenia systemu iLumio było udostępnienie gościom hotelu połączenia Wi-Fi oraz możliwość zarządzania planem pobytu.  

 

System został zintegrowany z hotelowym systemem PMS–Micros Fidelio, w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

System iLumio pozwala gościom na:

  • Oglądanie telewizji oraz korzystanie z TV internetowej, gier i aplikacji dostępnych w Google Play
  • Korzystanie z elektronicznego przewodnika po programach
  • Kontrolowanie ekranu TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Stały dostęp do oferty i usług hotelu
  • Zarządzanie planem pobytu
  • Dostęp do Wi-Fi umożliwiający bezpieczne surfowanie po Internecie

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.