Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie to ważny ośrodek medyczny, badawczy i edukacyjny. Działa we wszystkich dziecięcych specjalnościach pediatrycznych i chirurgicznych, dzięki czemu zapewnia największą kompleksowość leczenia. Placówka służy również pełnym spektrum możliwości diagnostycznych i rehabilitacyjnych. Dysponuje ponad 500 łóżkami, które rozlokowane są na 27 oddziałach.

www.szpitalzdrowia.pl

Celem wdrożenia iLumio było dostarczenie najlepszej rozrywki dzieciom – pacjentom szpitala – aby na szpitalną nudę nie mogły narzekać. 

 

Kluczowymi elementami dla obiektu stały się więc: dostęp do telewizji, gier oraz internetu.
Aby zapewnić wszystkim pacjentom najlepsze warunki leczenia system pozwala m.in. na przekaz video „na żywo”   wydarzeń odbywających się w Auli szpitala aby nawet dzieci pozostające w izolatkach mogły brać w nich udział .  

Dzięki systemowi iLumio szpital zapewnia:

 

iLumio TV:

  • Bezpłatny dostęp do szerokiej listy kanałów telewizyjnych
  •  Dostęp do bezpłatnego  internetu 
  •  Dostęp do VOD, w tym do dedykowanej aplikacja z bajkami
  •  Szeroki zakres gier interentowych i aplikacji
  •  Video czat z pielęgniarką 
  •  Transmisja video na żywo z kaplicy szpitalnej
  •  Transmisja video na żywo z Sali wykładowej

iLumio Digital Signage:

  • Zarządzanie treścią dostępną na ekranach rozmieszczonych w placówce
  • Dostęp do bieżących informacji o szpitalu, dyżurach
  • Aktualna pogoda

 Dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy bartlomiej.pachacz@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy bartlomiej.pachacz@ailleron.com.