Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie to ważny ośrodek medyczny, badawczy i edukacyjny. Działa we wszystkich dziecięcych specjalnościach pediatrycznych i chirurgicznych, dzięki czemu zapewnia największą kompleksowość leczenia. Placówka służy również pełnym spektrum możliwości diagnostycznych i rehabilitacyjnych. Dysponuje ponad 500 łóżkami, które rozlokowane są na 27 oddziałach.

www.szpitalzdrowia.pl

Celem wdrożenia iLumio było dostarczenie najlepszej rozrywki dzieciom – pacjentom szpitala – aby na szpitalną nudę nie mogły narzekać. 

 

Kluczowymi elementami dla obiektu stały się więc: dostęp do telewizji, gier oraz internetu.
Aby zapewnić wszystkim pacjentom najlepsze warunki leczenia system pozwala m.in. na przekaz video „na żywo”   wydarzeń odbywających się w Auli szpitala aby nawet dzieci pozostające w izolatkach mogły brać w nich udział .  

Dzięki systemowi iLumio szpital zapewnia:

 

iLumio TV:

  • Bezpłatny dostęp do szerokiej listy kanałów telewizyjnych
  •  Dostęp do bezpłatnego  internetu 
  •  Dostęp do VOD, w tym do dedykowanej aplikacja z bajkami
  •  Szeroki zakres gier interentowych i aplikacji
  •  Video czat z pielęgniarką 
  •  Transmisja video na żywo z kaplicy szpitalnej
  •  Transmisja video na żywo z Sali wykładowej

iLumio Digital Signage:

  • Zarządzanie treścią dostępną na ekranach rozmieszczonych w placówce
  • Dostęp do bieżących informacji o szpitalu, dyżurach
  • Aktualna pogoda

 Dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem.
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com.