Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie

Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie to ważny ośrodek medyczny, badawczy i edukacyjny. Działa we wszystkich dziecięcych specjalnościach pediatrycznych i chirurgicznych, dzięki czemu zapewnia największą kompleksowość leczenia. Placówka służy również pełnym spektrum możliwości diagnostycznych i rehabilitacyjnych. Dysponuje ponad 500 łóżkami, które rozlokowane są na 27 oddziałach.

www.szpitalzdrowia.pl

Celem wdrożenia iLumio było dostarczenie najlepszej rozrywki dzieciom, aby nie mogły narzekać na szpitalną nudę. Kluczowymi elementami dla obiektu stały się więc: dostęp do telewizji, gier oraz internetu.

 

By zapewnić wszystkim pacjentom najlepsze warunki leczenia, system umożliwia m.in. przekaz video „na żywo” z wydarzeń odbywających się w Auli szpitala, aby nawet dzieci pozostające w izolatkach mogły brać w nich udział .  

Dzięki systemowi iLumio szpital zapewnia:

 

iLumio TV:

  • Bezpłatny dostęp do szerokiej listy kanałów telewizyjnych
  •  Dostęp do bezpłatnego  internetu 
  •  Dostęp do VOD, w tym do dedykowanej aplikacja z bajkami
  •  Szeroki zakres gier interentowych i aplikacji
  •  Video czat z pielęgniarką 
  •  Transmisja video na żywo z kaplicy szpitalnej
  •  Transmisja video na żywo z Sali wykładowej

iLumio Digital Signage:

  • Zarządzanie treścią dostępną na ekranach rozmieszczonych w placówce
  • Dostęp do bieżących informacji o szpitalu, dyżurach
  • Aktualna pogoda

 Dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.