Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

The Granary Suite Hotel

Luksusowy, butikowy hotel ulokowany jest w historycznym centrum Wrocławia. Dzięki innowacyjnym i starannym działaniom budynek przeszedł metamorfozę i dziś jest nowoczesnym punktem na mapie miasta, które z powodzeniem przyciąga uwagę gości.

Zespół tego ekskluzywnego, 5-gwiazdkowego hotelu jest w pełni skupiony na ciągłym udoskonalaniu swoich usług i udogodnień. Rozwiązania iLumio towarzyszą im na co dzień, wspierając m.in. room service. 

thegranaryhotel.com

System iLumio został zintegrowany z systemem PMS–Micros Opera w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

Najważniejsze cele, które postawiono przed iLumio to umożliwienie gościom zamawiania śniadań do pokoju oraz zakup voucherów promocyjnych.

Dzięki rozwiązaniom iLumio gość może:

  • Zamawiać śniadanie do pokoju (room service)
  • Zakupić voucher promocyjny
  • Korzystać z telewizji, w tym telewizji internetowej  
  • Pobierać gry i aplikacje dostępne w  Google Play
  • Poruszać się po elektronicznym przewodniku po programach
  • Kontrolować ekran hotelowego TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Przeglądać ofertę hotelu
  • Zarządzać swoim planem pobytu
  • Serfować po Internecie dzięki Wi-Fi 

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.