Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

The Granary Suite Hotel

Luksusowy, butikowy hotel ulokowany w historycznym centrum Wrocławia. Dzięki innowacyjnym i starannym działaniom budynek przeszedł metamorfozę i dziś jest nowoczesnym punktem na mapie miasta, które z powodzeniem przyciąga uwagę gości.

Zespół tego ekskluzywnego, 5-gwiazdkowego hotelu jest w pełni skupiony na ciągłym udoskonalaniu swoich usług i udogodnień. Rozwiązania iLumio towarzyszą im na co dzień, wspierając m.in. room service. 

thegranaryhotel.com

System iLumio został zintegrowany z systemem PMS–Micros Opera w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

Najważniejsze cele, które postawiono przed iLumio to umożliwienie gościom zamawiania śniadań do pokoju oraz zakup voucherów promocyjnych.

Dzięki rozwiązaniom iLumio gość może:

  • Zamawiać śniadanie do pokoju (room service)
  • Zakupić voucher promocyjny
  • Ma stały dostęp do telewizji i TV internetowej 
  • Ma dostęp do gier i aplikacji dostępnych w Google Play
  • Porusza się po elektronicznym przewodniku po programach
  • Kontroluje ekran hotelowego TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Przegląda ofertę hotelu
  • Zarządzanie swoim planem pobytu
  • Dzięki połączeniu Wi-Fi może surfować po Internecie

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com