Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Teatr Wielki w Warszawie

Teatr Wielki zlokalizowany jest przy placu Teatralnym w Warszawie. Siedziba Opery Narodowej. W Salach Redutowych mieści się Muzeum Teatralne oraz dwie spośród trzech scen Teatru Narodowego. Obiekt jest najbardziej reprezentacyjnym teatrem operowym w Polsce, odbywają się w nim prestiżowe uroczystości.

teatrwielki.pl

W 2014 r w Teatrze Wielkim uruchomiono innowacyjny system  iLumio Digital Signage, aby zapewnić odwiedzającym dostęp do pełnej oferty i wydarzeń organizowanych w obiekcie oraz do aktualnego repertuaru Teatru. Ekrany Digital Signage zostały umieszczone w całym obiekcie, w strefach publicznych: w holach, przy wejściach i kasach Teartu. 

 

Korzyści dla obiektu:

 

  • Przekazywanie spersonalizowanej treści w atrakcyjnej, nowoczesnej formie to dodatkowe źródło przychodów
  • Zwiększenie zaangażowania użytkowników dzięki merytorycznej ekspozycji oferty
  • Budowa nowoczesnego, profesjonalnego i przyjaznego wizerunku obiektu
  • Intuicyjna obsługa oraz pełna kontrola nad przekazywaną treścią wspiera pracę personelu

Funkcje iLumio Digital Signage w Teatrze Wielkim:

 

  • Nośnik aktualnych ofert i promocji
  • Dostarczanie informacji na temat bieżących wydarzeń
  • Zarządzanie przekazywaną informacją
  • Sterowanie wszystkimi monitorami z jednego miejsca, również mobilnie
  • Prosta instalacja, dzięki kompaktowemu rozwiązaniu typu plug & play

 Dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com