Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Teatr Wielki w Warszawie

Teatr Wielki zlokalizowany jest przy placu Teatralnym w Warszawie. Siedziba Opery Narodowej. W Salach Redutowych mieści się Muzeum Teatralne oraz dwie spośród trzech scen Teatru Narodowego. Obiekt jest najbardziej reprezentacyjnym teatrem operowym w Polsce, odbywają się w nim prestiżowe uroczystości.

teatrwielki.pl

W 2014 r w Teatrze Wielkim uruchomiono innowacyjny system iLumio Digital Signage, aby zapewnić odwiedzającym dostęp do pełnej oferty i wydarzeń organizowanych w obiekcie oraz do aktualnego repertuaru Teatru. Ekrany Digital Signage zostały umieszczone w całym obiekcie, w strefach publicznych: w holach, przy wejściach i kasach Teartu. 

 

Korzyści dla obiektu:

 

  • Przekazywanie spersonalizowanej treści w atrakcyjnej, nowoczesnej formie to dodatkowe źródło przychodów
  • Zwiększenie zaangażowania użytkowników dzięki merytorycznej ekspozycji oferty
  • Budowa nowoczesnego, profesjonalnego i przyjaznego wizerunku obiektu
  • Intuicyjna obsługa oraz pełna kontrola nad przekazywaną treścią wspiera pracę personelu

Funkcje iLumio Digital Signage w Teatrze Wielkim:

 

  • Nośnik aktualnych ofert i promocji
  • Dostarczanie informacji na temat bieżących wydarzeń
  • Zarządzanie przekazywaną informacją
  • Sterowanie wszystkimi monitorami z jednego miejsca, również mobilnie
  • Prosta instalacja, dzięki kompaktowemu rozwiązaniu typu plug & play

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.