Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Tauron Arena Kraków

TAURON Arena Kraków to wielofunkcyjny, największy w Polsce i jeden z najnowocześniejszych na świecie halowy obiekt widowiskowo-sportowy. Uwagę zwraca niespotykany gdziekolwiek indziej ekran LED na elewacji, opasający zewnętrzną konstrukcję głównej hali.

www.tauronarenakrakow.pl

TAURON Arena Kraków kontrolowana jest przez nowoczesne systemy zarządzania. To one odpowiadają m.in. za komfort uczestników wydarzeń poprzez utrzymanie właściwej temperatury i wilgotności wewnątrz hali. System iLumio Digital Signage zapewnia odwiedzającym dostęp do pełnej oferty i usług obiektu. Ekrany Digital Signage zostały umieszczone na terenie całego obiektu w strefach publicznych: w holach, przy wejściach oraz w lożach VIP.

 

Korzyści dla obiektu:

 

  • Przekazywanie spersonalizowanej treści w atrakcyjnej, nowoczesnej formie to dodatkowe źródło przychodu
  • Zwiększenie zaangażowania użytkowników dzięki merytorycznej ekspozycji oferty
  • Budowa nowoczesnego, profesjonalnego i przyjaznego wizerunku obiektu
  • Intuicyjna obsługa (również z urządzeń mobilnych) oraz pełna kontrola nad przekazywaną treścią wspiera pracę personelu

Funkcje iLumio Digital Signage w Tauron Arena Kraków:

 

  • Nośnik aktualnych ofert i promocji
  • Dostarczanie informacji na temat bieżących wydarzeń
  • Zarządzanie przekazywaną informacją
  • Sterowanie wszystkimi monitorami z jednego miejsca, również mobilnie
  • Prosta instalacja, dzięki kompaktowemu rozwiązaniu typu plug & play

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.