Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotele Nosalowy Dwór

Hotele Nosalowy Dwór to zakopiański kompleks hotelowy, położony w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Narciarskiego NOSAL, w skład którego wchodzą m.in.: Rezydencja Nosalowy Dwór *****Hotel, Hotel Grand Nosalowy Dwór ****  i Hotel Nosalowy Dwór ***. Istniejące obiekty oferują bardzo szeroki wachlarz usług hotelowo-gastronomicznych, co w znacznym stopniu zwiększa różnorodność oferty dla gości zakopiańskiego kurortu. W resorcie znajduje się obszerne Centrum Wellness & SPA, Klinika La Perla, nowoczesne Centrum Konferencyjno-Biznesowe „Rysy” oraz ponad 200 luksusowo urządzonych pokoi.

nosalowy-dwor.eu

Kluczowym elementem dla kompleksu było zapewnienie gościom bezpiecznego dostępu do internetu. Urządzenia set-top-box zostały skonfigurowane tak, by pełnić również funkcję routera.

 

System iLumio został zintegrowany  z systemem PMS firmy Sihot w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług.

iLumio pozwala na: 

  • Oferowanie większej ilości atrakcji i usług poza obiektem
  • Dostęp do pełnego zestawu narzędzi administracyjnych, umożliwiających monitorowanie poprawnego działania platformy w czasie rzeczywistym
  • Łatwą w użyciu aplikację biurową dla działu marketingu

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.