Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotele Best Western

Best Western International, Inc., operator marki Best Western Hotel ma pod swoimi skrzydłami 4000 hoteli. Sieć, z siedzibą w Phoenix, w Arizonie, posiada 2163 hoteli w samej Ameryce Północnej.

iLumio wspiera 4 hotele Best Western w Polsce – pod marką „Hotele Q” – z łączną liczbą pokoi wynoszącą powyżej 700.

qhotels.pl

Kluczowym elementem dla tych hoteli było zarządzanie harmonogramami konferencji w miejscach publicznych. System iLumio dostarczył więc hotelowi rozwiązanie Digital Signage odpowiadające na tę potrzebę.

 

iLumio zostało zintegrowane z wewnętrznym systemem hotelowym PMS – Protel w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości. 

 

W ramach współpracy udostępniono pełny zestaw narzędzi administracyjnych, umożliwiających monitorowanie funkcjonalności platformy w czasie rzeczywistym oraz łatwą w użyciu aplikację biurową dla działu marketingu.

 

Dzięki iLumio Gość może:

  • Oglądać telewizję oraz TV internetową
  • Sprawdzać elektroniczny przewodnik po programach
  • Przeglądać program i harmonogram konferencji
  • Kontrolować ekran TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Przeglądać ofertę hotelu
  • Zarządzać harmonogramem swojego pobytu

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.