Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotele Best Western

Best Western International, Inc., operator marki Best Western Hotel ma pod swoimi skrzydłami 4000 hoteli. Sieć, z siedzibą w Phoenix, w Arizonie, posiada 2163 hoteli w samej Ameryce Północnej.

iLumio wspiera 4 hotele Best Western w Polsce – pod marką „Hotele Q” – z łączną liczbą pokoi wynoszącą powyżej 700.

qhotels.pl

Kluczowym elementem dla tych hoteli było zarządzanie harmonogramami konferencji w miejscach publicznych. System iLumio dostarczył więc hotelowi rozwiązanie Digital Signage odpowiadające na tę potrzebę.

 

iLumio zostało zintegrowane z wewnętrznym systemem hotelowym PMS – Protel w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości. 

 

W ramach współpracy udostępniono pełny zestaw narzędzi administracyjnych, umożliwiających monitorowanie funkcjonalności platformy w czasie rzeczywistym oraz łatwą w użyciu aplikację biurową dla działu marketingu.

 

Dzięki iLumio Gość może:

  • Oglądać telewizję oraz TV internetową
  • Sprawdzać elektroniczny przewodnik po programach
  • Przeglądać program i harmonogram konferencji
  • Kontrolować ekran TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Przeglądać ofertę hotelu
  • Zarządzać harmonogramem swojego pobytu

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com