Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Rosevia Friends & Family Resort

Przylądek Rosevia Friends & Family Resort, zlokalizowany nad morzem, oferuje 82 apartamenty. Resort dostarcza gościom nowoczesne usługi od rezerwacji hamaków, rezerwacji biletów na pokazy artystów, zamówienia osobistego kucharza po dostarczanie posiłków i napojów do aktualnego miejsca przebywania.

rosevia.pl

System iLumio został zintegrowany z systemem PMS–LSI w celu automatycznego obciążania rachunku gościa z tytułu rezerwacji usług czy wymiany informacji dotyczących terminu pobytu gości.

 

Kluczowym celem systemu w Resorcie jest generowanie sprzedaży usług i atrakcji hotelowych, informowanie o możliwościach spędzenia czasu wolnego oraz planowania harmonogramu pobytu.

 

Wdrożony system działa na telewizorach oraz na urządzeniach mobilnych dostępnych w hotelu (iPad Mini).  System jest dostępny zarówno dla gości, jak i obsługi hotelu.

System iLumio pozwala na:

 • Oglądanie telewizji, w tym telewizji internetowej 
 • Korzystanie z aplikacji i gier dostępnych w Google Play
 • Sprawdzenie elektronicznego programu telewizyjnego
 • Kontrolowanie ekranu TV za pomocą urządzeń przenośnych
 • Przeglądanie i zamawianie usług z oferty hotelu 
 • Zarządzanie planem pobytu – kalendarz pobytu
 • Przeglądanie i zamawianie produktów z Delikatesów Rosevskich zlokalizowanych w Resorcie
 • Komponowanie śniadania i zamawiania go do pokoju
 • Rezerwację leżaków i zamawianie napojów
 • Zamawianie prywatnego kucharza do apartamentu
 • Chat z personelem hotelu

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.