Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Rosevia Friends & Family Resort

Przylądek Rosevia Friends & Family Resort, zlokalizowany nad morzem, oferuje 82 apartamenty. Resort dostarcza gościom nowoczesne usługi od rezerwacji hamaków, rezerwacji biletów na pokazy artystów, zamówienia osobistego kucharza po dostarczanie posiłków i napojów do aktualnego miejsca przebywania.

rosevia.pl

System iLumio został zintegrowany z systemem PMS–LSI w celu automatycznego obciążania rachunku gościa z tytułu rezerwacji usług czy wymiany informacji dotyczących terminu pobytu gości.

 

Kluczowym celem systemu w Resorcie jest generowanie sprzedaży usług i atrakcji hotelowych, informowanie o możliwościach spędzenia czasu wolnego oraz planowania harmonogramu pobytu.

 

Wdrożony system działa na telewizorach oraz na urządzeniach mobilnych dostępnych w hotelu (iPad Mini). System jest dostępny zarówno dla gości jak i dla obsługi hotelu.

System iLumio pozwala na:

 • Oglądanie telewizji oraz telewizji internetowej
 • Korzystanie z aplikacji i gier dostępnych w Google Play
 • Sprawdzenie elektronicznegoprogramu telewizyjnego
 • Kontrolowanie ekranu TV za pomocą urządzeń przenośnych
 • Przeglądanie i zamawianie usług z oferty hotelu 
 • Zarządzanie planem pobytu – kalendarz pobytu
 • Przeglądanie i zamawianie produktów z Delikatesów Rosevskich zlokalizowanych w Resorcie
 • Komponowanie śniadania i zamawiania go do pokoju
 • Rezerwację leżaków i zamawianie napojów
 • Zamawianie prywatnego kucharza do apartamentu
 • Chat z personelem hotelu

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com