Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotel Lubicz ****

Obiekt położony jest w jednym z najpopularniejszych polskich kurortów nadbałtyckich, w Ustce. Zlokalizowany zaledwie kilka minut drogi od piaszczystej plaży, miejskiego deptaka i innych atrakcji turystycznych miasta. 

hotel-lubicz.pl

iLumio w Hotelu Lubicz:

 

Celem wdrożenia systemu iLumio było dostarczenie gościom interaktywnego systemu telewizyjnego. System został zintegrowany z hotelowym systemem PMS–HOTEL RESORT PMS firmy McComp, w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

 

Kluczowe elementy dla hotelu to dostęp do telewizji tradycyjnej i internetowej, gier i aplikacji.  

 

Korzyści dla gości hotelu:

  • Dostęp do szerokiej oferty telewizyjnej, w tym telewizji internetowej
  • Dostęp non stop do aktualności hotelowych, informacji, aktualnych ofert i promocji
  • Monitoring rachunku hotelowego

System iLumio pozwala na:

  • Oglądanie TV i TV internetowej
  • Dostęp do gier i aplikacji mobilnych
  • Sprawdzenie elektronicznego przewodnika po programach
  • Kontrolowanie ekranu TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Przeglądanie ofert i poszczególnych usług hotelu
  • Zarządzanie pobytem gościa

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.