Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotel Lubicz ****

Obiekt położony w jednym z najpopularniejszych polskich kurortów nadbałtyckich, w Ustce. Zlokalizowany zaledwie kilka minut drogi od piaszczystej plaży, miejskiego deptaka i innych atrakcji turystycznych miasta. 

hotel-lubicz.pl

iLumio w Hotel Lubicz:

Celem wdrożenia systemu iLumio było dostarczenie gościom interaktywnego systemu telewizyjnego.
System został zintegrowany z hotelowym systemem PMS–HOTEL RESORT PMS firmy McComp, w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

Kluczowe elementy dla hotelu to dostęp do telewizji tradycyjnej i internetowej, gier i aplikacji.  

 

Korzyści dla gości hotelu:

  • Dostęp do szerokiej oferty telewizyjnej w tym telewizji internetowej
  • Dostęp non stop do aktualności hotelowych, informacji, aktualnych ofert i promocji
  • Monitoring rachunku hotelowego

System iLumio pozwala na:

  • Oglądanie TV i TV internetowej
  • Dostęp do gier i aplikacji mobilnych
  • Sprawdzenie elektronicznego przewodnika po programach
  • Kontrolowanie ekranu TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Przeglądanie oferty i poszczególnych usług hotelu
  • Zarządzanie pobytem gościa

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com