Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotel Arłamów

Hotel **** ARŁAMÓW to kompleksowy obiekt w Bieszczadach, o charakterze wypoczynkowo-konferencyjno-sportowym. Obiekt został wyposażony w najwyższej jakości  strefę SPA & Wellness.

arłamów.pl

Wszechstronny i kompleksowy obiekt potrzebował innowacyjnego i efektywnego systemu do cyfrowej obsługi gościa, aby jeszcze lepiej wpisywać się w preferencje swoich Gości.  
Hotel Arłamów korzysta z dwóch produktów iLumio:

 • iLumio TV, który zapewnia cyfrową rozrywkę oraz interaktywną telewizję w pokojach (TV, gry, multimedia).
 • iLumio Mobile Concierge odpowiada za pełną komunikację w kanale hotel – gość na każdym etapie jego pobytu, od przyjazdu do wymeldowania się.

Celem wdrożenia systemu iLumio było stworzenie jednego, kompleksowego, centralnie zarządzanego systemu wymiany informacji z gościem, dostępnego jednocześnie na hotelowych mobilnych urządzeniach i TV oraz mobilnych urządzeniach  gościa.  iLumio TV został zintegrowany z hotelowym systemem PMS–Micros Fidelio w celu automatycznego obciążania rachunku gościa z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gościa. iLumio Mobile Concierge został ponadto zintegrowany z hotelowym systemem zarządzania rezerwacjami w SPA.

Nasze rozwiązanie towarzyszy gościom przez cały czas:

 • Powitanie Gościa – główny ekran TV w pokoju
 • TV cyfrowa i internetowa (w tym płatne pakiety kanałów)
 • Elektroniczny przewodnik po programach
 • Aplikacja z aktualną prognozą pogody
 • Dostęp do kanałów: YouTube, radia internetowego TuneIn
 • Dostęp do gier dostępnych w Google Play (m.in.: Angry Birds, Fruit Ninja)
 • Informowanie na bieżąco o atrakcjach, ofercie, usługach i promocjach hotelu
 • Rezerwacja usług
 • Rozmowa online z Concierge
 • Stały dostęp do rachunku
 • Kampanie marketingowe – możliwy spersonalizowany przekaz

 

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com