Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotel Alpenhof

Rodzinny, czterogwiazdkowy hotel Wellness Alpenhof o podwyższonym standardzie, położony jest w centrum szwajcarskiego Zermatt, naprzeciwko stacji kolejki linowej Sunnegga oraz w pobliżu kolejki Gornergratbahn. Goście tego alpejskiego obiektu korzystają m.in. ze strefy Wellness i SPA oświetlonego naturalnym światłem.

Hotel Alpenhof

Czterogwiazdkowy hotel stanowi idealne miejsce dla pobytów rekreacyjnych. Gwarancją maksymalnego komfortu są nowoczesny i elegancki wystrój oraz innowacyjny system obsługi gościa iLumio.

 

Celem wdrożenia systemu iLumio  było dostarczenie gościom interaktywnego systemu telewizyjnego, dostępnego w pokojach gości (iLumio TV) oraz interaktywny kanał informacyjny – iLumio Digital Signage, który pomaga zapewnić dostęp do pełnej oferty i usług obiektu.

iLumio pozwala na:

  • Dostęp do szerokiej oferty telewizyjnej w tym telewizji internetowej
  • Dostęp non stop do aktualności hotelowych, informacji, bieżących ofert i promocji
  • Rezerwacja usług dostępnych w hotelu
  • Dostęp do kamer umieszczonych na stokach narciarskich
  • Kominek jako wygaszacz ekranu
  • Możliwość rezerwacji online zabiegów dostępnych w hotelowym SPA
  • Bieżąca aktualizacja informacji pogodowych oraz tras narciarskich

 

Digital Signage pozwala na:

  • Prezentowanie bieżące oferty hotelu w miejscach publicznych
  • Aktualizacja treści dostarczanych na ekranach
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.