Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotel Almond Business & Spa

Czterogwiazdkowy obiekt położony jest w centrum Gdańska nad rzeką Motława, w bezpośrednim sąsiedztwie Starówki. Hotel oferuje 109 pokoi. Na terenie obiektu przygotowano także profesjonalnie wyposażone sale konferencyjno-bankietowe, restaurację z live cooking oraz bogato wyposażoną strefę SPA & Wellness z basenem bezchlorowym.

hotelalmond.pl

Czterogwiazdkowy hotel stanowi idealne miejsce zarówno dla pobytów rekreacyjnych, jak i dla organizacji różnego rodzaju spotkań biznesowych. Nowoczesny hotel powstał w historycznej fabryce marcepanu i kakao.

 

Celem wdrożenia systemu iLumio  było dostarczenie gościom interaktywnego systemu telewizyjnego, dostępnego w pokojach gości (iLumio TV) oraz interaktywny kanał informacyjny – iLumio Digital Signage, który pomaga zapewnić dostęp do pełnych ofert i usług obiektu.

iLumio pozwala na:

  • Dostęp do szerokiej oferty telewizyjnej, w tym telewizji internetowej
  • Dostęp non stop do aktualności hotelowych, informacji, bieżących ofert i promocji oraz przeglądanie stron www
  • Komunikację z gościem poprzez wiadomości tekstowe
  • Tworzy centrum multimedialne

 

Digital Signage pozwala na:

  • Prezentowanie bieżącej oferty hotelu w miejscach publicznych
  • Aktualizację treści dostarczanych na ekranach
  • Wyświetlanie informacji o organizowanych wydarzeniach na poszczególnych ekranach przed salami konferencyjnymi oraz agendy wydarzeń na ekranie zbiorczym
  • Promocję oferty hotelu dzięki reklamom wyświetlanym na ekranach w pokojach gości
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.