Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Hotel Airport Okęcie

Hotel Airport Okęcie usytuowany jest 1 km od stołecznego lotniska Chopina. Doskonała lokalizacja wybierana jest zarówno przez turystów, jak i klientów biznesowych.

Hotel dysponuje 264 komfortowo urządzonymi i nowocześnie wyposażonymi pokojami. Oryginalny wystrój wnętrz przedstawia historię lotnictwa w nowoczesnym wydaniu. Z usytuowanego na 10. piętrze lokalu Aviator Bar & Lounge można podziwiać panoramiczne widoki na Warszawę i lądujące samoloty.

Hotel Okęcie

W ramach współpracy zainstalowano IPTV od iLumio w połowie hotelu oraz system Digital Signage w strefach publicznych, w tym przed salami konferencyjnymi.

 

iLumio Digital Signage pełni rolę multimedialnego kanału komunikacji, który pomaga zapewnić dostęp do pełnej informacji i usług obiektu. Wdrożenie obejmuje integrację z systemem PMS Oracle Micros Fidelio.

iLumio pozwala na:

  • Oglądanie telewizji, w tym TV internetowej
  • Korzystanie z aplikacji i gier mobilnych
  • Sprawdzenie elektronicznego przewodnika po programach
  • Przeglądanie oferty hotelu i poszczególnych usług

 

Digital Signage pozwala na:

  • Prezentowanie bieżącej oferty hotelu w miejscach publicznych
  • Aktualizację treści dostarczanych na ekranach
  • Wyświetlanie agendy wydarzeń

 

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.