Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Holiday Inn

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza **** to największy i najnowocześniejszy hotel w tym mieście. 160 klimatyzowanych pokoi i centrum konferencyjno-biznesowe ze specjalnymi salami, których układ i wielkość można dowolnie konfigurować. Zlokalizowany tuż obok centrum wystawowego Expo Silesia, w bliskie sąsiedztwie z Sosnowcem i Będzinem oraz międzynarodowego lotniska w Katowicach.

To pierwszy hoteli sieci Holiday Inn w woj. śląskim.
W naszym portfolio znajduje się również Holiday Inn Warszawa Józefów

hidabrowa.pl

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza **** należy do największej sieci hoteli na świecie – Intercontinental Hotels Group. Nowoczesny hotel z pewnością potrzebuje innowacyjnego i efektywnego systemu obsługi gościa. Celem wdrożenia systemu iLumio  było dostarczenie gościom interaktywnego systemu telewizyjnego, dostępnego w pokojach gości (iLumio TV) oraz interaktywny kanał informacyjny – iLumio Digital Signage, który pomaga zapewnić dostęp do pełnej oferty i usług obiektu.
System jest w pełni zintegrowany z wewnętrznym PMS hotelu.

iLumio pozwala na:

  • Dostęp do szerokiej oferty telewizyjnej, w tym telewizji internetowej
  • Tworzy centrum multimedialne
  • Dostęp non stop do aktualności hotelowych, informacji, aktualnych ofert i promocji
  • Możliwość rezerwacji usług dostępnych w hotelu

Digital Signage:

  • Prezentowanie bieżące oferty hotelu w miejscach publicznych
  • Aktualizacja treści dostarczanych na ekranach
  • Wyświetlanie agendy wydarzeń
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com