Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Holiday Inn

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza **** to największy i najnowocześniejszy hotel w tym mieście. Oferuje on 160 klimatyzowanych pokoi i centrum konferencyjno-biznesowe ze specjalnymi salami, których układ i wielkość można dowolnie konfigurować. Zlokalizowany jest tuż obok centrum wystawowego Expo Silesia, w bliskim sąsiedztwie z Sosnowcem i Będzinem oraz międzynarodowego lotniska w Katowicach.

To pierwszy hoteli sieci Holiday Inn w woj. śląskim.

W naszym portfolio znajduje się również Holiday Inn Warszawa Józefów.

hidabrowa.pl

Holiday Inn Dąbrowa Górnicza **** należy do największej sieci hoteli na świecie – Intercontinental Hotels Group. Nowoczesny hotel z pewnością potrzebuje innowacyjnego i efektywnego systemu obsługi gościa. Celem wdrożenia systemu iLumio  było dostarczenie gościom interaktywnego systemu telewizyjnego, dostępnego w pokojach gości (iLumio TV) oraz interaktywny kanał informacyjny – iLumio Digital Signage, który pomaga zapewnić dostęp do pełnych ofert i usług obiektu.

 

System jest w pełni zintegrowany z wewnętrznym systemem PMS hotelu.

iLumio pozwala na:

  • Dostęp do szerokiej oferty telewizyjnej, w tym telewizji internetowej
  • Tworzy centrum multimedialne
  • Dostęp non stop do aktualności hotelowych, informacji, aktualnych ofert i promocji
  • Możliwość rezerwacji usług dostępnych w hotelu

Digital Signage pozwala na:

  • Prezentowanie bieżące oferty hotelu w miejscach publicznych
  • Aktualizacja treści dostarczanych na ekranach
  • Wyświetlanie agendy wydarzeń
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.