Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Double Tree by Hilton

DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center usytuowany jest w małopolskiej stolicy. Znajduje się w niewielkiej odległości od Kraków Arena oraz Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego Kraków EXPO, zapewnia dogodne połączenie ze Starym Miastem. Swoją lokalizacją stanowi idealną bazą wypadową dla gości podróżujących służbowo, a także turystów chcących odwiedzić Kraków.

doubletreekrakow.com.pl

Celem wdrożenia systemu iLumio było dostarczenie gościom interaktywnego systemu telewizyjnego.

 

System został zintegrowany z hotelowym systemem PMS–Micros Opera, w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości. Kluczowe elementy dla hotelu to dostęp do telewizji tradycyjnej i internetowej oraz gier i aplikacji. 

iLumio TV pozwala na:

  • Oglądanie telewizji i telewizji internetowej
  • Korzystanie z dostępnych w Google Play aplikacji i gier
  • Sprawne poruszanie się po elektronicznym przewodniku po programach
  • Bieżące informowanie Gości o aktualnych ofertach, promocjach,  czy atrakcjach przygotowanych w hotelu
  • Zarządzanie planem pobytu

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.