Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Best Western Plus Q Hotel

Czterogwiazdkowy obiekt położony w centrum Wrocławia, w sąsiedztwie Starego Rynku i dworca kolejowego Wrocław Główny, stanowi idealne miejsce zarówno dla turystów oraz gości biznesowych.

qhotels.pl

Na komfort pobytu w Best Western Plus Q Hotel ma wpływ również dostęp do interaktywnego systemu telewizyjnego dostarczonego przez iLumio.  Użytkownicy mogą korzystać też z dostępnych gier i aplikacji mobilnych.

 

iLumio pozwala na:

  • Oglądanie telewizji i telewizji internetowej 
  • Korzystanie z aplikacji i gier
  • Dostęp do elektronicznego przewodnika po programach
  • Kontrolowanie ekranu TV za pomocą urządzeń przenośnych
  • Stały dostęp do oferty hotelu i jego poszczególnych usług
  • Zarządzanie planem pobytu
  • Połączenie Wi-Fi dające stały dostęp do internetu

dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.