Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Baltic Park Molo

Kompleks 62 pięciogwiazdkowych apartamentów położony jest w Świnoujściu. Miejsce to wyróżnia się nowoczesnymi i funkcjonalnymi wnętrzami. O komfort pobytu dba również iLumio, towarzysząc gościom na co dzień. 

balticpark-molo.pl

System iLumio został zintegrowany z wewnętrznym systemem PMS–Micros Fidelio w celu automatycznego obciążania rachunku gości z tytułu rezerwacji usług oraz wymiany informacji dotyczących pobytu gości.

iLumio pozwala na:

  • Oglądanie telewizji, w tym telewizji internetowej
  • Korzystanie z aplikacji i gier dostępnych w Google Play
  • Sprawdzenie elektronicznego przewodnika po programach
  • Zapoznanie się z ofertą hotelu i jego poszczególnych usług
  • Połączenie Wi-Fi
  • Dostęp do informacji o atrakcjach turystycznych
  • Dostęp do aplikacji: pogoda, rozkład lotów

 dowiedz się więcej o produkcie  

iLumio
iLumio

Zobaczrównież

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.