Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

Radisson Blu Resort, Świnoujście z najnowszymi rozwiązaniami od iLumio!

26/03/2018 09:50 Aktualności

526x296

 

Polska ze względu na swoją niezwykłą gościnność i różnorodność kultury każdego roku przyciąga coraz więcej turystów. Świnoujście, które leży na północno-zachodnim krańcu Polski jest jednym z najciekawszych miejsc nie tylko ze względów turystycznych, ale i zdrowotnych. Podróżni mogą zarezerwować swój pobyt m.in. w nowoczesnym hotelu Radisson Blu, obok którego nie można przejść obojętnie. Znajduje się on w odległości zaledwie 50 metrów od piaszczystej plaży, tuż przy nadmorskiej promenadzie. Hotel ten oferuje swoim gościom coś znacznie więcej niż sam nocleg.

 

Radisson Blu jest częścią Baltic Park Molo, który ze względu na swój charakterystyczny standard i dostęp do wielu atrakcji stał się ikoną Świnoujścia. Decyzją inwestora tego kompleksu było także zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań np. iLumio Smart Digital Signage. Są to ekrany interaktywne, dzięki którym goście hotelowi mogą m.in.:

 

  • sprawdzić datę, czas oraz prognozę pogody w różnych językach;
  • otrzymać informację o hotelu i lokalnych atrakcjach;
  • obejrzeć galerię hotelu;
  • wyświetlić mapę obiektu;
  • uzyskać informacje o aktualnych wydarzeniach w okolicy;
  • wyświetlać reklamy i promocje dostępne na terenie obiektu.

 

Postęp technologiczny pozwala dostarczyć coraz bardziej zaawansowane i spersonalizowane usługi, wpływając jednocześnie na profesjonalną obsługę i kontakt z gościem właśnie dzięki ekranowi. Klienci Radisson Blu Świnoujście, za sprawą iLumio TV, mogą sterować telewizorem przez tablet, nawigując pilotem po aplikacji w TV, a także skorzystać z dostępnej oferty, zamawiając usługę do pokoju oraz uzyskać informację o atrakcjach w okolicy, a także wysłać wiadomość do recepcji.

 

Dzięki iLumio TV, płatne kanały telewizyjne, filmy oraz usługi stanowić będą nie tylko spełnianie najwyższych oczekiwań gości, ale także bezkonkurencyjną pozycję lidera na rynku, co w efekcie przełoży się na utrzymanie obecnych oraz pozyskanie nowych klientów. Z kolei ekrany multimedialne pełnią coraz ważniejszą rolę w kontaktach z gośćmi, dlatego też samoobsługowy kiosk interaktywny iLumio Smart Digital Signage jest przede wszystkim przydatnym i pomocnym źródłem informacji.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem.
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com.