Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

Najnowocześniejszy hotel w Grecji powstał przy współpracy z iLumio

24/11/2017 11:52 Aktualności

kubic_blogHotel Kubic w Atenach powstał z wizji właścicieli o stworzeniu inteligentnego i najnowocześniejszego hotelu w całej Grecji. Hotel zaprojektowany został tak, aby wszystkie przedsięwzięcia organizowane, realizowane i zarządzane były przy pomocy inteligentnych urządzeń, czyli smartfonów, tabletów oraz telewizorów z wbudowanym systemem iLumio.

 

Z założenia w hotelu tym nie ma recepcji, a wszystkie formalności realizowane są przez aplikację mobilną iLumio Mobile Concierge. Gość może zarezerwować pokój lub zameldować się w hotelu z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko, że wpisze odpowiednie dane do aplikacji. Ponadto nie otrzymuje standardowego klucza hotelowego w postaci karty magnetycznej, zamiast tego drzwi otwierane są za pomocą specjalnego klucza cyfrowego dostępnego aplikacji mobilnej.

 

Aplikację można bezpłatnie pobrać z Google Play i App Store. Pozwala na zarezerwowanie pokoju, mobilny check- in i check-out, zamawianie posiłków i atrakcji hotelowych. W razie usterek również zgłaszane są one za pośrednictwem smartfona. Gość ma także stały dostęp do wykazu swoich wydatków.

 

Dodatkowym ułatwieniem w hotelu jest  udostępnienie czatu online – w każdym momencie można połączyć się z pracownikiem, który w czasie rzeczywistym odpowie na wszystkie pytania. Aplikacja wyposażona jest też w możliwość rozwijania jej o dodatkowe języki. Obecnie dostępna jest w języku greckim i angielskim.

 

Każdy pokój hotelowy wyposażony został w telewizor z systemem iLumio TV Web OS. Źródłem kanałów telewizyjnych jest stacja czołowa iLumio i są one dostarczane poprzez sieci IPTV. Na ekranie telewizora pojawiają się także strony informacyjne, poprzez, które hotel może informować gości o atrakcjach, jakie są dostępne na jego terenie. Wydarzenia te można zsynchronizować z wbudowanym kalendarzem na wszystkich urządzeniach mobilnych – na telewizorze, tablecie i smartfonie.

 

Ponadto system sieci TV jest kompatybilny z lokalnymi systemami, co umożliwia poznanie wszystkich atrakcji, które mają miejsce w okolicy. Wbudowany kalendarz pozwala dodawać również te wydarzenia, a przez to efektywnie zarządzać czasem.

 

Pokoje hotelowe zostały wyposażone w nowoczesne tablety z systemem iLumio Valet, który umożliwiają administrowanie przestrzenią pokoju i dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb czy preferencji gościa. Można zmienić natężenie oświetlenia w pokoju, ustawić komfortową temperaturę, zamówić posiłek lub ustawić budzenie o konkretnej porze.

 

Od samego początku celem naszej firmy było tworzenie nowoczesnych technologii, które zmienią standardy hotelowe. Współtworzenie całego hotelu opartego na technologii iLumio było dużym wyzwaniem. Ale takie właśnie przedsięwzięcia są dla nas najbardziej rozwijające. Cieszymy się, że wdrożenie przebiegło sprawnie i wszystkie nasze produkty wpływają pozytywnie na rozwój hotelu i komfort gości – przyznaje Justyna Michalczyk, General Manager iLumio.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com