Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

Najlepsze chorwackie hotele wybrały aplikację iLumio Mobile Concierge

06/02/2017 12:45 Aktualności

valamar apka

 

Valamar Riviera lider chorwackiego rynku hotelarskiego, właściciel 30 Resortów i 12 Kampingów wybrał do współpracy krakowską spółkę Ailleron SA, producenta systemu iLumio, czyli rozwiązań technologicznych nowej generacji i aplikacji mobilnych dla hoteli.

 

Już od najbliższego sezonu wakacyjnego goście hoteli sieci Valamar będą mogli skorzystać
z najnowocześniejszych rozwiązań do cyfrowej obsługi gościa. Aplikacja mobilna Valamar pozwoli m.in. na szybki check-in online, otwieranie hotelowych drzwi własnym smartfonem czy zarezerwowanie jednej z kilkuset ciekawych ofert na spędzanie czasu podczas wakacji.

 

Goście hoteli Valamar jako pierwsi na świecie skorzystają z usługi Video Concierge, dzięki której każde życzenie związane z pobytem zostanie obsłużone w wygodny i nowoczesny sposób.

 

Współpraca z Valamer Riviera to jeden z najbardziej ambitnych projektów na rynku turystycznym
ze względu na skalę i kompleksowość. Do końca 2018 roku iLumio ma działać w aż 14 resortach premium należących do chorwackiej sieci. O wyborze naszego rozwiązania zdecydował nie tylko status najbardziej zaawansowanej  aplikacji hotelowej na świecie, ale również fakt zintegrowania z nią wielu systemów między innymi PMS, BMS, zamków Adria Electronics, systemów  telewizyjnych i digital signage. W ramach umowy klient otrzyma zintegrowany system hotelowy, zarządzany z jednego źródła i umożliwiający niespotykaną do tej pory na rynku jakość obsługi. iLumio pozwoli Grupie Valamar Riviera stworzyć bardziej spersonalizowaną ofertę dla swoich klientów. Zebrane dane o preferencjach poszczególnych gości hotelowych wpłyną m.in. na opracowanie specjalnych promocji, rabatów, czy dedykowanej oferty w ramach wewnętrznego programu lojalnościowego. Dodatkowo obsługa hotelowa otrzyma informacje o upodobaniach klientów co sprawi, że będzie znacznie efektywniejsza.
Tym samym iLumio pojawia się na kolejnym ważnym turystycznie zagranicznym rynku. To pierwsze z wielu zagranicznych wdrożeń naszego rozwiązania planowanych na ten rok – mówi Justyna Michalczyk, General Manager iLumio w Ailleron SA.

 

Chorwacja to jeden z najszybciej rozwijających się rynków turystycznych w Europie. Położona nad Morzem Adriatyckim, a zarazem blisko Europy Środkowej, z bogatym dziedzictwem kulturowym, jest krajem posiadającym bardzo duży potencjał turystyczny. Tylko w ubiegłym roku odwiedziło ją ponad 16 milionów turystów, czyli o ponad 2 miliony więcej w stosunku do 2015 roku [1]. Valamar Riviera posiada 25 hoteli i resortów oraz 13 kempingów mogących przyjąć ponad 48 tys. Gości jednego dnia. Firma w najbliższych latach planuje dynamiczny rozwój, z czym wiąże się również zwiększenie liczby hoteli najwyższej klasy. W 2015 roku placówki Valamer Riviera odwiedziło 810 434 gości, to lokuje Grupę w ścisłej czołówce chorwackiego sektora turystycznego.

 

 

[1] Źródło: http://www.croatiaweek.com/record-2016-16-3-million-visitors-to-croatia/

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com