Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

iLumio weźmie udział w HTNG Middle East Conference w Dubaju

10/01/2018 20:45 Aktualności

ilumio-blog1

Konferencja HTNG Middle East Conference odbędzie się w Jumeirah Mina A’Salam w dniach 23-24 stycznia 2018 roku.

Jest to największe wydarzenie, gromadzące głównych przedstawicieli branży hotelarskiej, partnerów branżowych i konsultantów, w regionie Bliskiego Wschodu.

 

Podczas konferencji z dumą zaprezentujemy nasz najnowszy projekt dla LUX* Resorts and Hotels.

 

Niedawno opublikowana aplikacja LUX* Experience App  służy gościom pięciogwiazdkowego hotelu LUX* Grand Gaube Hotel na Mauritiusie. Do końca 2018 roku aplikacja będzie działać łącznie w siedmiu hotelach LUX*.

 

Ten projekt jest jednym z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie projektów mobilnych dla hoteli w 2017 roku.

 

Konferencja HTNG jest inspirującym wydarzeniem i jesteśmy dumni z tego, że możemy być jej częścią.

 

Nie przegap możliwości  spotkania się z naszym zespołem ekspertów i dowiedz się więcej o produktach iLumio.

 

Do zobaczenia!
Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, kliknij tutaj.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.