Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

iLumio weźmie udział w HTNG Middle East Conference w Dubaju

10/01/2018 20:45 Aktualności

ilumio-blog1

Konferencja HTNG Middle East Conference odbędzie się w Jumeirah Mina A’Salam w dniach 23-24 stycznia 2018 roku.

Jest to największe wydarzenie, gromadzące głównych przedstawicieli branży hotelarskiej, partnerów branżowych i konsultantów, w regionie Bliskiego Wschodu.

 

Podczas konferencji z dumą zaprezentujemy nasz najnowszy projekt dla LUX* Resorts and Hotels.

 

Niedawno opublikowana aplikacja LUX* Experience App  służy gościom pięciogwiazdkowego hotelu LUX* Grand Gaube Hotel na Mauritiusie. Do końca 2018 roku aplikacja będzie działać łącznie w siedmiu hotelach LUX*.

 

Ten projekt jest jednym z najbardziej innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie projektów mobilnych dla hoteli w 2017 roku.

 

Konferencja HTNG jest inspirującym wydarzeniem i jesteśmy dumni z tego, że możemy być jej częścią.

 

Nie przegap możliwości  spotkania się z naszym zespołem ekspertów i dowiedz się więcej o produktach iLumio.

 

Do zobaczenia!
Aby uzyskać więcej informacji i zarejestrować się, kliknij tutaj.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com