Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

iLumio w luksusowych hotelach sieci LUX* na Mauritiusie i Malediwach

27/10/2017 11:58 Aktualności

blog-ilumio-sliderJeszcze w tym roku aplikacja iLumio Mobile Concierge, produkt krakowskiej firmy Ailleron SA, będzie obsługiwać gości pięciogwiazdkowego hotelu Grand Gaube na Mauritiusie. W przyszłym roku aplikacja będzie dostępna w kolejnych 7 hotelach tej sieci na Mauritiusie, Malediwach, wyspie Reunion oraz w Turcji.

 

Sieć hoteli LUX* klasyfikowana jest do segmentu Luxury i Upscale. Hotele słyną z wyrafinowanego stylu, pięknego desingu oraz najlepszych lokalizacji. Skupione są na zapewnieniu wyjątkowo wysokiej jakości obsługi gościa oraz dostarczeniu bardzo bogatej oferty usług dodatkowych.

 

W swojej strategia rozwoju siec LUX* wskazuje chęć umocnienie pozycji lidera rynku hoteli luksusowych na Oceanie Indyjskim oraz globalny rozwój a także otwarcie hoteli na nowych rynkach (Chiny, SE Azja, Bliski Wschód, Europa, Afryka).

 

Aplikacja iLumio Mobile Concierge dostarczy gościom pięciogwiazdkowego hotelu Grand Gaube nowego wymiaru obsługi, udostępniając szeroką gamę nowoczesnych i użytecznych funkcjonalności dostępnych z poziomu smartfonów gości. Będzie ją można pobrać na telefony komórkowe z systemami iOS i Android.

 

Aplikacja iLumio Mobile Concierge będzie posiadała 50 funkcjonalności wspierających podróż i pobyt w hotelu. Do najważniejszych i najbardziej innowacyjnych zaliczyć można: rezerwację pokoju, mobilny check in oraz check out, użycie telefonu jako klucza do pokoju zamiast tradycyjnej karty (mobile key), rezerwację atrakcji hotelowych, kalendarz atrakcji, zamawianie posiłków i napojów do wybranej lokalizacji np. leżaka na plaży, live chat z hotelem.

 

Autorskim pomysłem sieci LUX* będzie możliwość przygotowania i personalizacji kartki pocztowej, którą gość przygotowuje elektronicznie w aplikacji, następnie kartka zostanie wydrukowana i  wysłana w formie tradycyjnej pocztówki do dowolnie określonej lokalizacji na świecie.

 

Z aplikacji korzystać będzie również personel hotelu i management, który skorzysta z  rozbudowanych funkcji marketingowych będących znakomitym narzędziem dla hotelu wykorzystywanym do informowania gości o promocjach oraz sprzedaży dodatkowych usług hotelowych. Aplikacja jest wyposażona w szereg funkcji raportujących i monitorujących wykorzystanie aplikacji przez gości.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com