Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

iLumio przyczyniło się do sukcesu greckiego Hotelu Kubic w Atenach

20/02/2018 13:05 Aktualności

101217_62

 

Jury konkursu Hotel Tech 2018 nagrodziło nowoczesny koncept Hotelu Kubic, wybierając go najbardziej zaawansowanym technologicznie obiektem noclegowym w Grecji. Za zastosowanie innowacyjnych rozwiązań odpowiadały produkty marki iLumio, pozwalające na samodzielny check-in/check-out, wejście do pokoju za pomocą cyfrowego klucza na smartfonie, sterowanie automatyką pokoi oraz interakcje z systemem telewizyjnym.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.