Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

Goście hotelu Atlantis the Palm w Dubaju korzystają już z innowacyjnej aplikacji mobilnej iLumio Mobile Concierge produkcji Ailleron SA.

20/07/2018 08:16 Aktualności

 

Hotel Atlantis The Palm (ATP) w Dubaju uznawany jest za jeden z najbardziej luksusowych i nowoczesnych obiektów hotelowych na świecie. Świadczy o tym nie tylko jego usytuowanie na sztucznej wyspie Palm Jumeirah, ale też stylowe wnętrza i elegancko urządzone pokoje. Rozmieszczone są one w dwóch wieżach połączonych mostem, z których roztacza się przepiękny widok na Zatokę Perską i Wyspę Palmową. Bajeczna architektura, połączona ze wszechobecną technologią, przenoszą gości w niezwykły świat mitycznej Atlantydy.

 

Dynamiczny rozwój nowych technologii wpływa na funkcjonowanie wielu branż usługowych, w tym również hotelarskiej. Nie chodzi już tylko o samą komunikację marketingową z klientami, ale przede wszystkim o zarządzanie obiektem i jego dostępnością. Rozbudowane systemy multimedialne, które w hotelu Atlantis the Palm w Dubaju pełnią kluczową rolę, zdecydowanie podnoszą prestiż tego miejsca oraz korzystnie wpływają na doświadczenia gości. Aplikacja iLumio Mobile Concierge, z ponad pięćdziesięcioma funkcjonalnościami, okazała się przydatnym narzędziem podczas wypoczynku, ułatwiającym korzystanie z dostępnych atrakcji oraz komunikację z personelem, a samemu hotelowi znacząco zwiększyła sprzedaż dostępnych produktów i usług. Aplikacja została udostępniona na smartfony z systemem iOS oraz Android i korzysta z niej już ponad 15 tys. gości. Dzięki niej Klienci ATP otrzymują możliwość m.in.:

 

  • zamówienia posiłków z 23 dostępnych restauracji, w tym tej stworzonej przez cenionego, brytyjskiego kucharza Gordona Ramsaya,
  • rozmowy z jednym z 40-stu dostępnych konsjerżów poprzez Live Chat lub telefonicznie,
  • skorzystania z housekeepingu na żądanie, w celu chociażby dodatkowego sprzątania apartamentu, zamówienia żelazka oraz wyprasowania koszuli,
  • skorzystania z funkcji Wayfinder – zaawansowanego modułu nawigacji od punktu do punktu z możliwością filtrowania, np. ominięcia zewnętrznych czy najbardziej zatłoczonych tras,
  • zapoznania się ze stale aktualizowanym kalendarzem wydarzeń oraz zapisania się na organizowane przez hotel atrakcje.

 

Oprócz aplikacji mobilnej Atlantis the Palm w Dubaju, iLumio stworzyła także wyjątkową aplikacje iLumio Kiosk z modułem Wayfinder na ekrany dotykowe rozmieszczone w strefach publicznych. W najbliższym czasie iLumio planuje kolejne projekty zarówno dla ATP, jak i innych hoteli w rejonie Bliskiego Wschodu.

 

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na korzystanie z telekomunikacyjnego urządzenia końcowego (zgodnie z art. 172 ustawy – Prawo telekomunikacyjne) w celu prowadzenia przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, marketingu bezpośredniego. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, że wyrażam zgodę na otrzymywanie za pośrednictwem wskazanego adresu e-mail poczty elektronicznej informacji handlowych, wysyłanych przez Ailleron S.A., z siedzibą w Krakowie, ul. prof. M. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, nr KRS: 0000385276, dotyczących produktów i usług tych podmiotów. Wyrażenie zgody jest dobrowolne i może być cofnięte w każdym momencie za pośrednictwem linku załączonego w każdej wiadomości wysyłanej w ramach odpowiedzi lub za pomocą wiadomości przesłanej na adres mailowy dane.osobowe@ailleron.com.