Interactive Guest Service

Ailleron
iLumio

Aktualności
Nowości od iLumio

Cloud PMS holenderskiej spółki hoteliga B.V. wzmocni ofertę Ailleron dla branży hotelowej

03/11/2017 11:56 Aktualności

 

blog-ilumioKońcem października 2017 roku Ailleron SA podpisała umowę z udziałowcami hoteliga B.V. z siedzibą w Amsterdamie, dotyczącą inwestycji w rozwiązanie Property Management System wraz z modułami Booking Engine oraz Channel Manager dla branży hotelarskiej.

 

Cloudowe rozwiązanie hoteliga.com sprzedawane jest w modelu abonamentowym Software as a Service (SaaS) i używane w ponad 20 krajach na całym świecie. Inwestycja obejmuje swoim zakresem zarówno prawa do Hoteliga PMS, domeny hoteliga.com, jak i do działalności prowadzonej dotychczas w ramach Hoteliga B.V. wraz z umowami sprzedażowymi i kluczowym personelem Hoteliga BV.

 

Realizacja inwestycji zapewnia Ailleron SA pełne pokrycie produktowe potrzeb technologicznych zgłaszanych obecnie przez większość hoteli na całym świecie. W efekcie połączenia Ailleron posiadać będzie system Hoteliga PMS, czyli nowatorski i intuicyjny system do kompleksowego zarządzania hotelem oferowany w chmurze, zapewniający zarządzanie rezerwacjami, płatnościami, fakturowanie, raportowanie, obsługę korespondencji czy zarządzanie usługami administracji i utrzymania hoteli. Moduły Booking Engine i Channel Manager to rozwiązania, pozwalające na optymalizację procesu pozyskiwania leadów rezerwacyjnych oraz zarządzanie kanałami sprzedażowymi.

 

Bardzo entuzjastycznie podchodzimy do projektu włączenia platformy hoteliga.com do portfolio usług Ailleron. Traktujemy to jako bardzo istotny kroku w kierunku stworzenia kompletnego i nowoczesnego rozwiązania dla hoteli. Dzięki niemu jeszcze skuteczniej będziemy odpowiadać na potrzeby rozwijającej się i wymagającej branży hotelarskiej. – mówi Justyna Michalczyk, General Manager iLumio.

 

Planowana integracja systemu hoteliga.com z wiodącą na rynku hotelarskim platformą do cyfrowej obsługi gości – iLumio, umożliwi stworzenie produktu pokrywającego większość potrzeb IT nowoczesnego hotelu, który oferowany będzie w przystępnych cenach i abonamentowym modelu płatności. Platforma będzie dedykowana małym i średnim hotelom oraz apartamentom.

 

Efektem synergii będzie stworzenie zaawansowanej technologicznie, kompletnej i niepowtarzalnej na rynku hotelarskim platformy pozwalającej na zarządzenie hotelem oraz relacją z gościem z poziomu jednego systemu. Poza standardowymi funkcjami PMS zapewni gościom również możliwość mobilnego check-in oraz check-out’u, pozwoli na otwieranie drzwi telefonem, czy umożliwi bezpośrednią rezerwacje kolejnego pobytu lub dodatkowych usług świadczonych przez hotel.

 

Cieszę się, że hoteliga będzie częścią większej, technologicznej grupy skupiającej się na sektorze hotelarskim. Jestem przekonany, że dzięki połączonym siłom jeszcze lepiej zrealizujemy wyzwania stawiane przez hotelarzy i stworzymy kompletną i unikalną ofertę. Teraz koncentrujemy się na dynamicznym rozwoju naszej platformy, aby zapewnić klientom jeszcze lepszą obsługę, i aby codzienne użytkowanie naszego produktu było jeszcze bardziej wydajne. – komentuje Dimitris van Leusden, prezes firmy hoteliga.

Powrót

Zapraszamy do kontaktu

iLumio

Daniel Walczyk Dyrektor Sprzedaży

iLumio to system hotelowy wybierany przez
8 na 10 nowobudowanych cztero i pięcio gwiazdkowych hoteli.

„Program hotelowy iLumio zapewnia najwyższy komfort obsługi gości. Błyskawiczna rezerwacja, zamawianie usług przez gości za pomocą kilku kliknięć bez konieczności opuszczania pokoju to tylko niektóre możliwości programu hotelowego iLumio. Oprogramowanie hotelowe iLumio pozawala hotelarzom na sprawne zarządzanie obsługą gościa a także na optymalizację kosztów operacyjnych hotelu. Wdrażając system zarządzania hotelem iLumio, Hotelarz otrzymuje wsparcie na wszystkich etapach implementacji łącznie z ciągłą asystą techniczną w trybie 24/7”.

Pokaż pełną treść zgodyOświadczam, iż jestem zainteresowany usługami świadczonymi przez firmę Ailleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków, KRS 0000385276. W związku z powyższym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prezentacji usług oferowanych przez Ailleron SA, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i SMS-ów wysyłanych przez Ailleron SA, w imieniu własnym oraz na zlecenie innych osób, informacji handlowych oraz spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług firmy powiązanych z przedmiotem
Pokaż pełną treść zgodyAilleron SA, z siedzibą w Krakowie, ul. Życzkowskiego 20, 31-864 Kraków jako administrator danych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, informuje, że podanie danych jest dobrowolne, a ponadto osobie podającej dane przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. W tym celu prosimy o kontakt mailowy na adres: marketing@ailleron.com